Щетка BI-PLAST COMBI BP-36


Нет в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
85 грн
69 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BI-PLAST COMBI BP-36 - Щетка для мытья автомобильная

Автомобильная щетка для мытья Bi-Plast COMBI BP-36 - эффективный моечный аксессуар с помощью которого автомобиль всегда будет в надлежащей чистоте. Щетка хорошо удаляет загрязнения с любых поверхностей авто, различных деталей и изделий.
Щетка с водосгоном также поможет очистить стеклянные поверхности авто, не оставляет разводов, позволяет мягко и бережно удалять воду с
Читать полностью
Технічні параметри:

BI-PLAST COMBI BP-36 - Щітка для миття автомобільна

Автомобільна щітка для миття Bi-Plast COMBI BP-36 - ефективний мийний аксесуар за допомогою якого автомобіль завжди буде в належній чистоті. Щітка добре видаляє забруднення з будь-яких поверхонь авто, різних деталей і виробів.
Щітка з водосгоном також допоможе очистити скляні поверхні авто, не залишає розводів, дозволяє м'яко і дбайливо видаляти воду з оброблюваних поверхонь, дозволить поліпшити видимість, що першочергово важливо при водінні.
Щітка компактного розміру, зручна у використанні, заснована на ергономічних принципах. Довжина щітки 20 сантиметрів. У щітки є захисний бампер.
Щітка зі знімною головкою - однозначний плюс при використанні, так як дозволить просто і швидко видалити з неї забруднення після використання.
Колір щітки синій, завдяки якому добре видно видаляємі забруднення.
У щітки м'яка щетина і є пристосування для підключення води.
Переваги використання щітки Bi-Plast COMBI BP-36: можливість підключення ручки з подачею води забезпечує більш ефективне її використання, захистить від бризок води під час миття, захистить від заливання руки і одяг, щітка дуже зручна при утриманні, ефективність її роботи перевірена на практиці.
Щітка Bi-Plast Bi-Plast COMBI BP-36 - надійний помічник в питанні підтримки чистоти Вашого автомобіля.

Предназначены для
Мытья кузова
Особенности
Щетка насадка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BI-PLAST» в категории «Щетка»
Показать все модели