Шины General Tire Altimax Arctic (245/75R16 120/116Q)


Нет в наличии
3543 грн.
Наличные:
3543 грн
Безнал:
4252 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

General Tire Altimax Arctic (245/75R16 120/116Q) - автошина

Зимняя резина General Tire Altimax Arctic, которую выпускает североамериканская шинная компания, отлично подойдет для использования на легковых автомобилях разного объема двигателя, а также на внедорожниках и пикапах.
Она была разработана специально для применения при особо низких температурах, на заснеженных или обледенелых дорогах. Одинаково хорошо подойдет для движения по
Читать полностью
Технічні параметри:

General Tire Altimax Arctic (245/75R16 120/116Q) - автошина

Зимова гума General Tire Altimax Arctic, яку випускає північноамериканська шинна компанія, відмінно підійде для використання на легкових автомобілях різного об'єму двигуна, а також на позашляховиках і пікапах.
Вона була розроблена спеціально для застосування при особливо низьких температурах, на засніжених або зледенілих дорогах. Однаково добре підійде для руху по асфальту і по пересіченій місцевості.
Прототипом для General Tire Altimax Arctic послужила гума Gislaved Nord Frost 3, яка випускалася протягом восьми років і користувалася високим попитом серед покупців. Однак виробники внесли ряд серйозних змін.
Однією з головних особливостей стало центральне ребро малюнка шини, що отримало назву «Center Stability Rib». Воно призвело до збільшення курсової стійкості автомобіля, і кращого поведінки при входженні в поворот або різкому маневрі.
Додатково була вдосконалена система відводу води з-під колеса, цього домоглися, шляхом зміни довжини, ширини і кута нахилу головних поперечних каналів.
Завдяки такому комплексному підходу, виробникам вдалося збільшити прохідність шини і поліпшити її зчеплення з мокрою дорогою під час відлиги.

Ширина профиля шины
245 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
75
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Зимние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «General Tire» в категории «Шины»
Показать все модели