Шины General Tire Altimax Comfort (185/65R14 86T)


Нет в наличии
1072 грн.
Наличные:
1072 грн
Безнал:
1286 грн
Приватбанк:
1074 грн.
Гарантия
4 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

General Tire Altimax Comfort (185/65R14 86T) - автошина

Автомобильные шины General Tire Altimax Comfort выпускаются в соответствии с самыми строгими стандартами качества. Американская компания General Tire – это один из лидеров на рынке шинного производства. Имея своих поклонников во многих странах мира, автомобильные шины General Tire отличаются своей долговечностью,
Благодаря новым компонентам, и передовым технологиям, автомобильная
Читать полностью
Технічні параметри:

General Tire Altimax Comfort (185/65R14 86T) - автошина

Автомобільні шини General Tire Altimax Comfort випускаються відповідно до найсуворіших стандартів якості. Американська компанія General Tire - це один з лідерів на ринку шинного виробництва. Маючи своїх шанувальників у багатьох країнах світу, автомобільні шини General Tire відрізняються своєю довговічністю,
Завдяки новим компонентам, і передовим технологіям, автомобільна гума General Tire Altimax Comfort отримала особливо стійкий протектор, який не піддається деформації і нерівномірному зносу. Достатня гнучкість і жорсткість шини забезпечує комфортний і м'який рух при високій температурі повітря.
Спрямований малюнок протектора дає ряд переваг. По-перше, висока курсова стійкість на сухому і мокрому асфальті. По-друге, низький опір коченню, що призводить до зменшення витрати пального. По-третє, швидка і точна реакція колеса на поворот керма.
За хорошу стійкість і зменшення ефекту аквапланування відповідають глибокі і широкі поздовжні канали, які взаємодіють з поперечними каналами, і швидко виводять рідину з-під плями контакту.
Унікальна конструкція General Tire Altimax Comfort рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні шини, це збільшує термін служби гуми і робить її знос більш рівномірним.

Ширина профиля шины
185 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «General Tire» в категории «Шины»
Показать все модели