Автоакустика Mac Audio Edition 693


Нет в наличии
1018 грн.
Наличные:
1018 грн
Безнал:
1273 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mac Audio Edition 693 - 3-полосная коаксильная автоакустика

Не откладывайте обновление вашего звука в долгий ящик. Mac Audio Edition 693 – это единственная 3-полосная коаксильная модель акустических систем в линейке Edition, при установке которой вы заметите значительное улучшение звука системы вашего автомобиля. Эти динамики готовы выдавать до 65 Вт (RMS), а их работа с усилителем заметно улучшит их динамический
Читать полностью
Технічні параметри:

Mac Audio Edition 693 - 3-смугова коаксиальна автоакустика

Не відкладайте оновлення вашого звуку в довгий ящик. Mac Audio Edition 693 - це єдина 3-смугова коаксиальна модель акустичних систем в лінійці Edition, при установці якої ви помітите значне поліпшення звуку системи вашого автомобіля. Ці динаміки готові видавати до 65 Вт (RMS), а їх робота з підсилювачем помітно поліпшить їх динамічний діапазон. Заявлена ​​максимальная потужність динаміків - 260 Вт.
Слід враховувати вихідну потужність вашого підсилювача, щоб уникнути перевантаження і не порушити працездатність акустичної системи. Коаксильна система Mac Audio Edition 693 використовує овальний низькочастотний гучномовець розміром 150 х 130 мм з багатошарової пресованої целюлози, який широко і точно покриває середні і низькі частоти. Дифузор високочастотного динаміка виконаний з поліпропілену з титановим покриттям і забезпечує плавний відгук високих частот, а також підвищує потужність середніх частот. Кошик динаміка з штампованої сталі і захисні сітки перешкоджають механічній дії на динаміки і забезпечують тривалий термін використання акустики. Edition 693 відмінно підійде для дверей або задньої полки вашого автомобіля і забезпечить хороший звук за хорошою ціною.

Тип
Коаксиальная
Количество полос
3
Размер
6x9" (15х23см)
Исполнение
овальные
Номинальная мощность RMS
65 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
целлюлоза
Чувствительность
91 (дБ)
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
76 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mac Audio» в категории «Автоакустика»
Показать все модели