Торцевая головка KING ROY 31825-18


Нет в наличии
74 грн.
Наличные:
74 грн
Безнал:
89 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 31825-18 - Торцевая головка

Удлиненная ударная торцевая головка King Roy 31825-18 предназначена для использования вместе с ударными пневматическими гайковертами и трещотками. Данная торцевая головка применяется для откручивания/закручивания крепежных элементов с внешним шестигранным профилем в условиях высоких нагрузок. Удлиненная форма торцевой головки позволяет работать со сложными резьбовыми соединениями, где используются
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 31825-18 - Торцева головка

Подовжена ударна торцева головка King Roy 31825-18 призначена для використання разом з ударними пневматичними гайковертами і тріскачками. Дана торцева головка застосовується для відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішнім шестигранним профілем в умовах високих навантажень. Подовжена форма торцевої головки дозволяє працювати зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі, кріпильні елементи на довгих шпильках, а також дозволяє дістати і відкрутити болт або гайку в поглибленні.
Ударна торцева головка виконує аналогічні функції, що і звичайна головка, але в той же час має ряд відмінностей, які визначають її сферу застосування. Стінки ударної головки більш товсті, що дозволяє використовувати її з пневматичним інструментом в умовах високих навантажень.
Головною особливістю конструкції ударної торцевої головки є наявність наскрізного отвору під штифт, яке дозволяє кріпити головку на шпиндель ударного гайковерта. Для закріплення торцевої головки на гайковерті і запобігання випаданню використовується також гумове кільце, яке вдягається на хвостик торцевої головки в спеціально призначений паз.
Торцева головка має шестигранний профіль, що забезпечує щільний контакт робочої поверхні інструменту і гайки або головки болта, таким чином, навантаження доводиться не тільки на кути, воно рівномірно розподіляється на всю поверхню контакту і в процесі роботи грані не стираються.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка характеризується високою міцністю, стійкістю до зносу, деформації, пошкоджень, а також зусилля на скручування. Фосфатна чорне покриття головки захищає від корозії, підвищує твердість, а також робить конструкцію інструменту міцнішою і стійкою до високих навантажень.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Удлиненные, Ударные
Квадрат
1/2
Диаметр
18 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели