Торцевая головка KING ROY 30990-8


Нет в наличии
53 грн.
Наличные:
53 грн
Безнал:
64 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30990-8 - Торцевая головка

Удлиненная торцевая головка King Roy 30990-8– это широко распространенный инструмент, который применяется в работе и обслуживании различной техники, начиная с автомобильной и заканчивая промышленной. Непосредственным назначением торцевой головки является откручивание/закручивание крепежных элементов с внешним 6-ти и 12-ти гранным профилем профилем.
Удлиненная форма торцевой головки позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30990-8 - Торцева головка

Подовжена торцева головка King Roy 30990-8- це широко поширений інструмент, який застосовується в роботі і обслуговуванні різної техніки, починаючи з автомобільної і закінчуючи промислової. Безпосереднім призначенням торцевої головки є відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішнім 6-ти і 12-ти гранним профілем профілем.
Подовжена форма торцевої головки дозволяє працювати зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі, кріпильні елементи на довгих шпильках або в місцях, де кріплення розташований в поглибленні і дістати його можна тільки подовженою голівкою.
Робочий профіль головки 12-ти гранний забезпечує хороший контакт з гайккой або головкою болта, забезпечуючи ефективну роботу. Головною особливістю 12-ти гранной головки є наявність вдвічі більшої кількості граней, ніж у шестигранною головки, це значно спрощує роботу з болтами і гайками в важкодоступних місцях. Завдяки безлічі граней, надіти таку головку на кріплення набагато легше, ніж шестигранную, особливо, якщо необхідний елемент прикритий іншим агрегатом або зовсім не видно і доводиться працювати на дотик.
Слід зазначити, що 12-ти гранний профіль ніяк не впливає на міцність інструменту і 12-ти гранна торцева головка настільки ж міцна, як і шестигранна.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила хром-ванадієва легована сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є стійкою до зусиллю на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість стали.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Удлиненные
Квадрат
1/2
Диаметр
8 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели