Держатели бит KING TONY Держатель бит магнитный 12*65mm 7616512M


Нет в наличии
55 грн.
Наличные:
55 грн
Безнал:
66 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Держатель бит магнитный 12*65mm
При выполнении строительных работ мастеру просто необходимо иметь в чемоданчике для инструментов держатель для бит. Благодаря данному приспособлению можно осуществлять замену бит без особого труда. Этим самым обеспечивается высокая производительность труда, так как на смену насадок не надо тратить много времени. С помощью данного адаптера можно работать с битами, которые обладают разными хвостовиками.
Читать полностью
Технічні параметри:

Тримач біт магнітний 12*65mm
При виконанні будівельних робіт майстрам просто необхідно мати в валізці для інструментів тримач для біт. Завдяки даному пристосуванню можна здійснювати заміну біт без особливих зусиль. Цим самим забезпечується висока продуктивність праці, так як на зміну насадок не треба витрачати багато часу. За допомогою даного адаптера можна працювати з бітами, які володіють різними хвостовиками.
Завдяки тримачу KING TONY ви зможете досить швидко змінювати вставки при роботі з шуруповертом. Показники твердості цього механізму на досить високому рівні, відповідно інструмент прослужить вам досить довго. Тримач не деформується навіть при максимальному навантаженні. Інструмент виконаний з високою точністю. Завдяки наявності магніту майстер має можливість швидко і надійно кріпити біти на тримач.
Так як хвостовик і наконечник мають високу співвісність, то буде забезпечуватися високий показник точності при обертанні. Навіть при укрученні довгих кріпильних елементів можливість зісковзування повністю виключена. Біта дуже надійно фіксується в утримувачі завдяки магніту. Крім цього абсолютно не виникає складнощів при добуванні насадки. За - цьому зміна біт для шуруповерта відбувається набагато швидше.

Тип
Держатели бит
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели