AUX (miniJack) адаптер ATCOM 3.5-3.5 plug PF-UPS3.5 (in/out)


Нет в наличии
141 грн.
Наличные:
141 грн
Безнал:
169 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ATCOM IT Кабель 3.5-3.5 plug 0.5м

Кабель AUX предназначен для подключения мобильного телефона к стерео каналу магнитолы либо другого устройства, что позволяет слушать музыку в автомобиле. Такие устройства как автомобильные магнитолы, изготавливаются с разъемами AUX. Данный разъем имеет название линейный вход. Такого типа гнезда работают со штекером «тюльпан». Используя данный кабель можно слушать любимую музыку, подключив плеер к
Читать полностью
Технічні параметри:

ATCOM IT Кабель 3.5-3.5 plug 0.5м

Кабель AUX призначений для підключення мобільного телефону до стерео каналу магнітоли або іншого пристрою, що дозволяє слухати музику в автомобілі. Такі пристрої як автомобільні магнітоли, виготовляються з роз'ємами AUX. Даний роз'єм має назву лінійний вхід. Такого типу гнізда працюють зі штекером «тюльпан». Використовуючи даний кабель можна слухати улюблену музику, підключивши плеєр до магнітоли або до автомобільних динаміків. Підключення не вимагає особливих навичок. Необхідно підключити плеєр до входу AUX IN музичного пристрою. Лінійний вхід AUX приймає сигнал, який дорівнює амплітуді 0.5 - 1.8 В.
Шнур кабелю дорівнює 50 см. Він міцний, при використанні не плутається і не рветься. Таку надійність гарантує виробник. Даний аксесуар підходить для будь-яких динаміків з лінійний входом або роз'ємом AUX 3,5 мм. Кабель AUX дозволить ділитися з іншими своєю музикою. Автомобільний приймач (магнітола) з'єднується з плеєром або іншим пристроєм через «AUX IN».
Така функція, як наявність «AUX»-вхід в салоні автомобіля має багато переваг, крім основної функції відтворення музики. Завдяки аудіо-входу не потрібно використовувати безліч різних дисків, а плеєр або мобільний телефон зможуть замінити флешки.
Також даний кабель можна підключати до навігатора в телефоні і слухати на автомобільних колонках. Тому даний кабель є відмінним аксесуаром в автомобілі, адже він значно полегшить можливість послухати улюблену музику в дорозі.

Тип
AUX (miniJack) адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATCOM» в категории «Адаптер»
Показать все модели