RCA-video адаптер ATCOM 3RCA>3RCA 5.0m PE 10713


Нет в наличии
139 грн.
Наличные:
139 грн
Безнал:
167 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IT Кабель ATCOM 3RCA>3RCA 5.0m PE

Кабель ATCOM 3RCA>3RCA 5.0m PE предназначен для передачи композитного и стерео-звукового видеосигналов между видео-аудио техникой в автомобиле. Такие устройства как автомобильные магнитолы, изготавливаются с разъемами AUX. Данный разъем имеет название линейный вход. Используя данный кабель можно слушать любимую музыку, подключив плеер к магнитоле или к автомобильным динамикам. Подключение не требует
Читать полностью
Технічні параметри:

IT Кабель ATCOM 3RCA>3RCA 5.0m PE

Кабель ATCOM 3RCA> 3RCA 5.0m PE призначений для передачі композитного і стереозвукового відеосигналів між відео-аудіо технікою в автомобілі. Такі пристрої як автомобільні магнітоли, виготовляються з роз'ємами AUX. Даний роз'єм має назву лінійний вхід. Використовуючи даний кабель можна слухати улюблену музику, підключивши плеєр до магнітоли або до автомобільних динаміків. Підключення не вимагає особливих навичок. Необхідно підключити плеєр до входу AUX IN музичного пристрою. Лінійний вхід AUX приймає сигнал, який дорівнює амплітуді 0.5 - 1.8 В.
Шнур кабелю дорівнює 1.8 метрів. Він міцний, при використанні не плутається і не рветься. Таку надійність гарантує виробник. Даний аксесуар підходить для будь-яких динаміків з лінійний входом або роз'ємом AUX 3,5 мм. Кабель AUX дозволить ділитися з іншими своєю музикою. Автомобільний приймач (магнітола) з'єднуватися з плеєром або іншим пристроєм через «AUX IN».
Така функція, як наявність «AUX»-входу в салоні автомобіля має багато переваг, крім основної функції відтворення музики. Завдяки аудіо-входу не потрібно використовувати безліч різних дисків, а плеєр або мобільний телефон зможуть замінити флешки.
Також даний кабель можна підключати до навігатора в телефоні і слухати на автомобільних колонках. Тому даний кабель є відмінним аксесуаром в автомобілі, адже він значно полегшить можливість послухати улюблену музику в дорозі. Кабель 3RCA - зручне рішення для використання.

Тип
RCA-video адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATCOM» в категории «Адаптер»
Показать все модели