Шины Белшина ArtMotion Snow (185/60R14 82T)


Нет в наличии
1109 грн.
Наличные:
1109 грн
Безнал:
1331 грн
Приватбанк:
1111 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Белшина ArtMotion Snow (185/60R14 82T) - автошина

Зимняя резина Белшина ArtMotion Snow относится к классу бюджетных шин, при этом не уступает своими характеристиками шинам среднего класса.
Белшина ArtMotion Snow прошла сертификацию в США и Канаде. Имеет индекс износостойкости, это довольно редкое явление для такого класса резины, тем более что ее показатель соответствует значению некоторых летних шин.
Среди особенностей Белшина
Читать полностью
Технічні параметри:

Белшина ArtMotion Snow (185/60R14 82T) - автошина

Зимова гума Белшина ArtMotion Snow відноситься до класу бюджетних шин, при цьому не поступається своїми характеристиками шинам середнього класу.
Белшина ArtMotion Snow пройшла сертифікацію в США і Канаді. Має індекс зносостійкості, це досить рідкісне явище для такого класу гуми, тим більше що її показник відповідає значенню деяких літніх шин.
Серед особливостей Белшина ArtMotion Snow слід зазначити широкий кільцевий канал, який ефективно приймає опади для подальшого викидання їх за колесо при русі.
Спрямований малюнок у вигляді стріли показує хороші результати як щодо відведення рідини від дотичних поверхонь, так і гальмівні характеристики на снігу і зледенілих поверхнях. А глибокі ламелі, допомагають при пересуванні по слизькій ділянці дороги.
Белшина ArtMotion Snow має зимовий індикатор зносу, він виконаний у вигляді зірочки на плечі крайнього блоку. Цей рівень показує крайню висоту протектора, при якій допустима експлуатація в зимовий період.
Ще однією характерною особливістю ArtMotion Snow стали додаткові гумові зв'язки між блоками. Ця технологія часто застосовується в літній гумі, для поліпшення курсової стійкості.

Ширина профиля шины
185 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
60
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Зимние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Белшина» в категории «Шины»
Показать все модели