RCA-video адаптер ATCOM Audio DC3.5>2RCA mini-jack(M) 1.8m PE 10707


Нет в наличии
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IT Кабель ATCOM Audio DC3.5>2RCA mini-jack(M) 1.8m PE

Кабель ATCOM Audio DC3.5>2RCA mini-jack(M) 1.8m PE предназначен для передачи аналоговых стерео-звуковых сигналов между видео-аудио техникой в автомобиле. Контакты кабеля покрыты никелем. Такие устройства как автомобильные магнитолы, изготавливаются с разъемами AUX. Данный разъем имеет название линейный вход. Используя данный кабель можно слушать любимую музыку, подключив плеер к
Читать полностью
Технічні параметри:

IT Кабель ATCOM Audio DC3.5>2RCA mini-jack(M) 1.8m PE

Кабель ATCOM Audio DC3.5> 2RCA mini-jack (M) 1.8m PE призначений для передачі аналогових стерео-звукових сигналів між відео-аудіо технікою в автомобілі. Контакти кабелю покриті нікелем. Такі пристрої як автомобільні магнітоли, виготовляються з роз'ємами AUX. Даний роз'єм має назву лінійний вхід. Використовуючи даний кабель можна слухати улюблену музику, підключивши плеєр до магнітоли або до автомобільних динаміків. Підключення не вимагає особливих навичок. Необхідно підключити плеєр до входу AUX IN музичного пристрою. Лінійний вхід AUX приймає сигнал, який дорівнює амплітуді 0.5 - 1.8 В.
Шнур кабелю дорівнює 1.8 метрів. Він міцний, має високу якість, при використанні не плутається і не рветься. Таку надійність гарантує виробник. Кабель DC3.5>2RCA дозволить ділитися з іншими своєю музикою. Автомобільний приймач (магнітола) з'єднуэться з плеєром або іншим пристроєм через «AUX IN».
Така функція, як наявність «AUX»-входу в салоні автомобіля має багато переваг, крім основної функції відтворення музики. Даний кабель допоможе передавати сигнали між аудіо-, відео-пристроями і їх компонентами.
Також даний кабель можна підключати до навігатора в телефоні і слухати на автомобільних колонках. Тому даний кабель є відмінним аксесуаром в автомобілі, адже він значно полегшить можливість послухати улюблену музику в дорозі. Кабель DC3.5>2RCA - зручне рішення для використання в автомобілі при передачі стерео-сигналів між пристроями.

Тип
RCA-video адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATCOM» в категории «Адаптер»
Показать все модели