AUX (miniJack) адаптер ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2(male) 0.1m 16850


Нет в наличии
28 грн.
Наличные:
28 грн
Безнал:
34 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IT Кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2(male) 0.1m

IT кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2(male) длинной 10 см предназначен для одновременного подключения наушников и колонок. Данный аксессуар станет отличным инструментом в автомобиле. Кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2(male) качественно разделяет звук. Он прочный, при использовании не путается и не рвется. Такую надежность гарантирует производитель. Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

IT Кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2(male) 0.1m

IT кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2 (male) довжиною 10 см призначений для одночасного підключення навушників і колонок. Даний аксесуар стане відмінним інструментом в автомобілі. Кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2 (male) якісно розділяє звук. Він міцний, при використанні не плутається і не рветься. Таку надійність гарантує виробник. Даний аксесуар підходить для будь-яких динаміків з лінійний входом або роз'ємом AUX 3.5 мм. Кабель AUX дозволить ділитися з іншими своєю музикою і насолоджуватися самому улюбленими композиціями. Перевагою даного кабелю є можливість підключення одночасно двох пристроїв або їх компонентів.
Один вхід кабелю підключається до пристрою, на якому міститься музика, інші два входи кабелю мають діаметр 3.5 мм і до них приєднуються навушники або автомобільні колонки. Такий тип кабелю також дозволяє слухати музику двом одночасно, що є дуже зручним інструментом.
Така особливість, як наявність «AUX»-входу в салоні автомобіля має багато переваг, крім основної функції відтворення музики. Також даний кабель можна підключати до навігатора в телефоні і слухати на автомобільних колонках. Тому даний кабель є відмінним аксесуаром в автомобілі. Кабель ATCOM Audio-double DC 3.5 (female) - 2 (male) - практичне застосування і використання якісної передачі аудіо-файлів.
Країна виробник: Китай.

Тип
AUX (miniJack) адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATCOM» в категории «Адаптер»
Показать все модели