Видеоинтерфейс ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin 5.0m 9149


Нет в наличии
281 грн.
Наличные:
281 грн
Безнал:
337 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IT Кабель ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin 5.0m

Кабель ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin длинной 5 метров предназначен для передачи видео-изображения на цифровые устройства. Аксессуар поможет передать видео на различные мониторы в салоне автомобиля. Стоит помнить, что данный кабель будет передавать только изображение, звук передаваться не будет. Разработан такой тип кабеля консорциумом Digital Display Working Group.
Кабель ATCOM DVI-DVI
Читать полностью
Технічні параметри:

IT Кабель ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin 5.0m

Кабель ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin довжиною 5 метрів призначений для передачі відео-зображення на цифрові пристрої. Аксесуар допоможе передати відео на різні монітори в салоні автомобіля. Варто пам'ятати, що даний кабель буде передавати тільки зображення, звук передаватися не буде. Розроблено такий тип кабелю консорціумом Digital Display Working Group.
Кабель ATCOM DVI-DVI ferite 24/24pin міцний, при використанні не плутається і не рветься. Таку надійність гарантує виробник.
Перед використанням і підключенням такого типу кабелю необхідно спершу проконсультуватися з фахівцями, адже при підключенні можуть виникнути проблеми і неполадки.
Інтерфейс DVI (Digital Visual Interface) називають цифровим RGB-інтерфейсом. Використовуючи його, зображення буде передаватися якісно на монітори пристроїв. Також розробка даного кабелю сприяла видаленню аналогової частини з плат відеоадаптерів і перенесення її в монітор. Це допомогло підвищити якість передачі зображення. Оскільки зображення переноситься від відеокарти до екрану в цифровому вигляді, то вплив зовнішніх наведень сильно зменшилася.
Використання даного кабелю DVI-DVI допоможе якісно передати зображення з одних пристроїв на інші в автомобілі, але звук передаватися не буде. Він буде відтворюється з динаміків пристроїв. Аксесуар прослужить довго, завдяки своїй якості та надійності.
Країна виробник: Китай.

Тип
Видеоинтерфейс

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATCOM» в категории «Адаптер»
Показать все модели