Торцевая головка KING ROY 30164-21


Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30164-21 - Торцевая головка Spline

Торцевая головка King Roy 30164-21 – это универсальный и широко распространенный инструмент, который применяется в работе и обслуживании различной техники, начиная с автомобильной и заканчивая промышленной. Непосредственным назначением данной торцевой головки является откручивание/закручивание крепежных элементов с внешними профилями разных видов.
Рабочий профиль головки типа Spline
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30164-21 - Торцева головка Spline

Торцева головка King Roy 30164-21 - це універсальний і поширений інструмент, який застосовується в роботі і обслуговуванні різної техніки, починаючи з автомобільної і закінчуючи промисловою. Безпосереднім призначенням даної торцевої головки є відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішніми профілями різних видів.
Робочий профіль головки типу Spline представлений 12-ти граною зіркою з тупими гранями. Торцева головка з профілем Spline має більш широке застосування, ніж головка зі звичайним 12-ти гранним профілем і може використовуватися для роботи з кріпильними елементами, що мають різні профілі: 6-ти гранний, 12-ти гранний, Torx, Spline і навіть квадрат.
Головною особливістю головки з профілем Spline є наявність вдвічі більшої кількості граней, ніж у шестигранною головки, це значно спрощує роботу з болтами і гайками в важкодоступних місцях. Завдяки безлічі граней, надіти таку головку на кріплення набагато легше, ніж шестигранную, особливо, якщо необхідний елемент прикритий іншим агрегатом або зовсім не видно і доводиться працювати на дотик.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила хром-ванадієва легована сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є стійкою до зусиллю на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість сталі.
Маючи в своєму арсеналі інструментів таку головку, ви зможете впоратися з більшістю типів болтів і гайок, що існують на сьогоднішній день.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели