Торцевая головка KING ROY 30162-E12


Нет в наличии
27 грн.
Наличные:
27 грн
Безнал:
32 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30162-E12 - Торцевая головка

Торцевая головка T-типа King Roy 30162-E12 – это инструмент, который применяется в работе и обслуживании различной техники, начиная с автомобильной и заканчивая промышленной. Непосредственным назначением торцевой головки является откручивание/закручивание крепежных элементов с внешним звездообразным профилем типа Torx.
Конструкция торцевой головки удобна и хорошо продумана, благодаря чему
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30162-E12 - Торцева головка

Торцева головка T-типу King Roy 30162-E12 - це інструмент, який застосовується в роботі і обслуговуванні різної техніки, починаючи з автомобільної і закінчуючи промисловою. Безпосереднім призначенням торцевої головки є відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішнім зіркоподібним профілем типу Torx.
Конструкція торцевого головки зручна і добре продумана, завдяки чому інструмент став незамінним і отримав широку затребуваність в різних сферах. З одного боку торцева головка оснащена робочим профілем, за допомогою якого з'єднується з болтом або гайкою, а з іншого боку - квадратом з розміром 1/2" для з'єднання інструментом, який послужить приводом, це може бути тріскачка, вороток, викрутка під квадрат, гайковерт або інший інструмент з приєднувальним квадратом.
Особливість торцевої головки Е-типу полягає в формі робочого профілю, який представлений у вигляді шестикутної зірки або ж профілю Torx. Торцеві головки з таким профілем будуть незамінні, якщо вам доведеться працювати з болтом, що має зовнішній профіль Torx. Незважаючи на те, що профіль такого типу зустрічається досить рідко в ремонті автомобілів вітчизняного виробництва, то при ремонті або обслуговуванні іномарок, без відповідної головки обійтися буде складно. Варто відзначити, що винахідниками торцевої головки Е-типу стали виробники автомобіля Opel.
Конструкція шестикутного профілю головки Е-типу дозволяє зняти пікові навантаження з кутів головки болта і розподілити їх по всій площі контакту головки з кріпильним елементом. За рахунок збільшеної площі дотику, з'являється можливість застосовувати більший крутний момент, при цьому ребра болта і головки залишаться цілими.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила хром-ванадієва легована сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є стійкою до зусиллю на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість сталі.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
12 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели