Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL1203 Spot


Нет в наличии
1126 грн.
Наличные:
1126 грн
Безнал:
1408 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

БЕЛАВТО BOL1203 Spot - Светодиодные фары
Фара BOL1203 Spot, является дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходит её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях, а так же определяет Ваш автомобиль для других участников движения. Устанавливаются с помощью регулируемого монтажного кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать фару на
Читать полностью
Технічні параметри:

БЕЛАВТО BOL1203 Spot - Світлодіодні фари
Фара BOL1203 Spot, є додатковою для головної оптики Вашого автомобіля, і перевершує її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах, а також визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Встановлюються за допомогою регульованого кронштейна, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну поверхню.
У даній моделі 12 діодів, компанії GREE, яка є лідером у виробництві напівпровідникових світлодіодів. Вони розміщені в дві лінії. У модулях металевий гладкий відбивач, параболічної форми, що створює спрямовані промені світла з постійною інтенсивністю, з невеликим кутом розсіювання. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає потужність фари 36 Вт, зі світловим потоком 4000 Лм. Колірна температура 6000 К, це означає, що фари дають яскраве біле світло, але з холодним блакитним відтінком.
Корпус, виготовлений з алюмінію, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту фари на рівні IP69К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати високий тиск води під час миття. Термін експлуатації більше 30 000 годин.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Корпус
прямоугольный
Луч
направленный
Мощность фары
36 (Вт)
Световой поток
3000 (Лм)
Цветовая температура
6000 (К)
Напряжение
24, 12 (В)
Материал корпуса
металл
Вид (копия)
Фара дальнего света
Длина
165 (мм)
Количество светодиодов
12

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «БЕЛАВТО» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели