Торцевая головка KING TONY HEX 10мм 1/2" 402510


Нет в наличии
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
112 грн
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита в головке HEX 10мм 1/2"
Шестигранные биты НЕХ встречаются довольно редко, по – этому не везде имеются крепежные элементы, которые подходят к данной насадке. Но в то же время осуществлять работы с шестигранной битой очень удобно, ведь имеется достаточно большая рабочая площадь и в наличии углубления в элементах крепления. Данная бита имеет продолговатую форму. Благодаря приспособлению можно осуществлять работы на повышенных крутящих
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта в головці HEX 10мм 1/2"
Шестигранні біти Нех зустрічаються досить рідко, по - цьому не скрізь є кріпильні елементи, які підходять до даної насадки. Але в той же час здійснювати роботи з шестигранною битою дуже зручно, адже є досить велика робоча площа і в наявності поглиблення в елементах кріплення. Дана біта має продовгувату форму. Завдяки пристосуванню можна здійснювати роботи на підвищених крутних моментах. Працювати з даної битою слід за допомогою спеціального інбусового ключа, який має шестигранну форму. В такому випадку буде досягнення максимальної результативності.
Біта в голівці має можливість створювати ідеальні умови для прикладання робочого зусилля. Шестигранний робочий профіль є найбільш зручним, так як здатний витримати максимальні навантаження. Але мінусом є великий кут, який утворюється при позиціонуванні біти на кріпильному елементі між її послідовними положеннями. Але якщо використовувати привід, що володіє храповим механізмом, то такий кут можна звести до мінімуму. За - цієї причини даний недолік не є суттєвим, тим більше при великій кількості позитивних моментів.
Даний профіль ключа часто використовують в ситуаціях, коли обмежений доступ до голівок кріплень. Головки, які мають шість граней мають досить широкі поверхнями для охоплення головки кріплення. За - цієї причини даними пристосуванням добре здійснювати роботи з кріпленнями, які виготовлені з м'якого металу.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Hex
Квадрат
1/2
Диаметр
10 (мм)
Количество единиц в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели