Снят с производства
999 грн.
Наличные:
999 грн
Безнал:
1199 грн
Приватбанк:
1494 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 1690 UK - Автонавигатор
C картой Украины НавЛюкс!

Программное обеспечение: Garmin
Тип экрана: LCD-цветной, сенсорный
Размер экрана: 4,3 дюймов
Тип карт памяти: Micro SD
Загрузка карт GPS: +
Количество маршрутов: 10
Информация о пробках: +
Количество путевых точек: 1000
Голосовые подсказки: +
Bluetooth: +
Режим Hands-Free: +
Аудио/Видео/Фото: -/-/+
Время автономной работы: 4 ч
Читать полностьюGarmin Nuvi 1690 UK - Автонавігатор
З картою Україна НавЛюкс!

Програмне забезпечення: Garmin
Тип екрану: LCD-кольоровий, сенсорний
Розмір екрану: 4,3 дюймів
Тип карт пам'яті: Micro SD
Завантаження карт GPS: +
Кількість маршрутів: 10
Інформація про пробки: +
Кількість шляхових точок: 1000
Голосові підказки: +
Bluetooth: +
Режим Hands-Free: +
Аудіо / Відео / Фото: -/-/+
Час автономної роботи: 4 год
Вага: 174.7 г
Розмір (ШхВхГ): 125x79x19 мм

Автомобільний навігатор Garmin Nuvi 1690 UK - це нова розробка компанії Garmin, яка об'єднує в собі веб-послуги та автомобільну навігацію. Це стало можливо завдяки Garmin nuLink. Ця послуга включає корисні навігаційні он-лайн функції: пошук Google, дані про ситуацію на дорогах, розташування камер безпеки, прогноз погоди, ціни на паливо, інформацію про авіарейси, телефонний довідник і Ciao! - Ексклюзивну суспільну мережеву систему Garmin, яка дозволяє користувачам обмінюватися своїми координатами з друзями та родичами і направлятися до їх розташування, де б вони не знаходилися. Європейська версія моделі поставляється з безкоштовним обслуговуванням Garmin nuLink! на один рік, яка може використовуватися практично в будь-якій точці Європи.

Модель Garmin Nuvi 1690 UK пропонує найбільш повний набір функцій пошуку об'єктів POI, який можна зустріти в персональних навігаторах завдяки застосуванню Google і телефонного довідника "Білі сторінки». Ви зможете проводити пошук пунктів призначення по назві або ключовим словом, абсолютно так само, як на своєму ПК. Результати пошуку містять детальну інформацію про об'єкти POI - опис місця розташування, точна адреса, номер телефону та рейтинг популярності.

На додаток до зручного пошуку Garmin nuLink! пропонує безліч корисних он-лайн функцій, наприклад, актуальну інформацію про дорожню обстановку, постійно оновлювані відомості про розташування камер безпеки, ціни на паливо, інформація про авіарейси і прогноз погоди. В даний час ці цінні послуги, які зроблять ваше подорож більш спокійним, пропонуються для багатьох європейських країн.

Послуги Garmin nuLink! в даний час пропонуються в Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Англії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Іспанії, Швеції та Швейцарії. Контент залежить від країни і області покриття. Ситуація може змінитися. Додаткову інформацію про nuLink офіційному сайті Garmin.

Ще одне нововведення - це мережа Ciao! за допомогою якому користувачі можуть обмінюватися даними про місце розташування з друзями та родичами. Вони побачать місце розташування своїх друзів на карті і зможуть переміщатися до них. Ciao! - Це громадська мережа, яка об'єднує багато мереж з використанням даних про місцезнаходження в один додаток. В даний час Ciao! збирає інформацію з громадських мереж GyPSii і uLocate's Buddy Beacon. Мережа Ciao! постійно розширюється, і в майбутньому вона може включити в себе додаткових партнерів.

Garmin Nuvi 1690 UK включає в себе функцію ecoRoute - програма, яка допоможе вам заощадити гроші і паливо завдяки створенню оптимальних маршрутів з мінімальним витратою палива. Якщо користувач вибере опцію "less fuel" (менше палива), пристрій розрахує ефективний маршрут на основі даних по витраті палива, прогнозованою швидкості руху і прискоренні автомобіля. Якщо функція ecoRoute використовується разом з інформацією про ціни на паливо nuLink!, То користувачі зможуть не тільки оптимізувати свої маршрути, але також вибрати місця заправок для економії витрат.

Garmin Nuvi 1690 UK має можливість вибору смуг руху зі схемами дорожніх розв'язок, щоб користувачі могли переглядати реалістичну картину розташування дорожніх знаків і перехресть вздовж лінії маршруту. Необхідні смуги руху будуть позначені за допомогою стрілок. Ці функції полегшують пригода незнайомих перехресть і виїздів з шосе, оскільки прилад надсилає водіїв на потрібну смугу руху при наближенні до повороту або виїзду.

Пристрій Garmin Nuvi 1690 UK також включає бездротову технологію Bluetooth для прийому і передачі телефонних дзвінків прямо через прилад nuvi. Навігатор сумісний більш ніж з 200 моделями телефонів з функцією Bluetooth.


ОС
Windows
Разрешение дисплея
480x272px
Карта
Украина
Навигационное ПО
НавЛюкс
Диагональ дисплея
4.3
Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели