Есть в наличии
11300 грн.
Наличные:
11300 грн
Безнал:
13561 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3910 PRO (SLAVE) - охранная система

Автомобильная охранная система производителя DXL-3910 PRO (SLAVE) предназначена для того, чтобы выполнять звонки, посылать SMS-сообщения, получать различные команды через мобильный телефон. Также данной устройство позволяет посылать телеметрию на все веб-устройства. Модем DXL-3910 PRO является аналогом модели Pandect DXL-3910 PRO.
Автомобильная охранная система производителя DXL-3910
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DXL-3910 PRO (SLAVE) - охоронна система

Автомобільна охоронна система виробника DXL-3910 PRO (SLAVE) призначена для того, щоб виконувати дзвінки, надсилати SMS-повідомлення, отримувати різні команди через мобільний телефон. Також даний пристрій дозволяє посилати телеметрію на всы веб-пристрої. Модем DXL-1820L є аналогом моделі Pandect DXL-3910 PRO.
Автомобільна охоронна система виробника DXL-3910 PRO (SLAVE) має різні особливості і функції: механічний запуск двигуна, турботізер і контроль підігріву двигуна. Інтелектуальний захист гарантований завдяки вмонтованим датчиками руху і нахилу, які функціонують відмінними адаптивними алгоритмами. GSM-модем має компактні і невеликі розміри. Він простий в застосуванні. Робота системи не підведе навіть в погану погоду. Стежити за параметрами транспортного засобу допомагає пульт OEM, Bluetooth-модем, GSM-модем і Online-сервіс. Також можна дивитися історію подій і стежити за ними використовуючи GPS.
Автомобільна охоронна система дає можливість дзвонити, відправляти тексти, але для цього необхідна локальна SIM-карта. Використовуючи Internet-сервіс можна віддалено пускати двигун, а також робити настройку пуску за часом, температурою або по напрузі. Для смартфонів є додатки Pandora Online (Android) і Pandora Pro (iOS), завдяки яким можна контролювати систему з мобільного телефону. Ви можете керувати системою використовуючи OEM-ключ, Hands Free з RF-тегами з телефону, який має підключення до Інтернету.
Автомобільна охоронна система DXL-3910 PRO (SLAVE) проста і має всі функції, які доступні після підключення.

Тип
GSM-сигнализации
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
есть
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, открытие багажника, турботаймер, встроенный датчик, SLAVE режим, USB интерфейс
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели