Есть в наличии
5051 грн.
Наличные:
5051 грн
Безнал:
6062 грн
Приватбанк:
5500 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect IS-577i (SLAVE) - иммобилайзер

Иммобилайзер производителя Pandect IS-577i (SLAVE) предназначен для предупреждения угона транспортного средства, используя попытку скрытого вторжения. Также данной устройство используется для сопротивления захвата автомобиля с наступательными воздействиями по отношению к владельцу. Использования иммобилайзер производителя Pandect IS-577i (SLAVE) достижимо на всех современных автомобилях. Данная
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect IS-577i (SLAVE) - іммобілайзер

Іммобілайзер виробника Pandect IS-577i (SLAVE) призначений для попередження угону транспортного засобу, використовуючи спробу прихованого вторгнення. Також даний пристрій використовується для опору захоплення автомобіля з наступальними діями по відношенню до власника. Використання іммобілайзера виробника Pandect IS-577i (SLAVE) можливе на всіх сучасних автомобілях. Дана система повністю безпечна для системи автомобіля і не завдає шкоди електронної частини транспортного засобу. Іммобілайзер виготовлений за сучасними інтегральними показниками і працює на високому рівні. Також система надійна і дуже зручна при використанні. З боку власника транспортного засобу для зняття функції викрадення виконувати дії не потрібно. Пристрій сам проводить обмін інформацією і знімає блокування двигуна.
Час обміну інформацією складає всього частки мілісекунди. Такий короткий період не дозволяє перехопити коду іншими каналами, що підвищує безпеку.
Функціонує іммобілайзер тільки з брелоком, який йде в комплекті системи.
Використання іммобілайзера не вимагає особливих навичок, а викрадач не зможе знайти пристрій. Все що необхідно від власника - це бути в зоні дії (3-5 метрів). Іммобілайзер виробника Pandect IS-577i (SLAVE) є аналогом Pandect IS-577i.

Тип
Иммобилайзер
Дополнительно
датчик движения

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели