Автосигнализация Pandora DXL-5000L (SLAVE)


Заканчивается
21300 грн.
Наличные:
21300 грн
Безнал:
26631 грн
22006 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-5000L (SLAVE) - GSM/GPRS/GPS модуль

GSM-модем производителя Pandora DXL-5000L (SLAVE) предназначен для того, чтобы выполнять звонки, посылать SMS-сообщения, получать различные команды через мобильный телефон. Также данной устройство позволяет посылать телеметрию на все веб-устройства. Модем DXL-5000L (SLAVE) является аналогом модели Pandora DXL-5000S.
GSM-модем производителя DXL-5000L (SLAVE) имеет различные особенности
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DXL-5000L (SLAVE) - GSM/GPRS/GPS модуль

GSM-модем виробника Pandora DXL-5000L (SLAVE) призначений для того, щоб виконувати дзвінки, надсилати SMS-повідомлення, отримувати різні команди через мобільний телефон. Також даний пристрій дозволяє посилати телеметрію на все веб-пристрої. Модем DXL-5000L (SLAVE) є аналогом моделі Pandora DXL-5000S.
GSM-модем виробника DXL-5000L (SLAVE) має різні особливості і функції: механічний запуск двигуна, турботізер і контроль підігріву двигуна. Інтелектуальний захист гарантований завдяки вмонтованим датчиками руху і нахилу, які функціонують відмінними адаптивними алгоритмами. GSM-модем має компактні і невеликі розміри. Він простий в застосуванні. Робота системи не підведе навіть в погану погоду. Стежити за параметрами транспортного засобу допомагає пульт OEM, Bluetooth-модем, GSM-модем і Online-сервіс. Також можна дивитися історію подій і стежити за ними використовуючи GPS.
GSM-модем дає можливість дзвонити, відправляти тексти, але для цього необхідна локальна SIM-карта. Використовуючи Internet-сервіс можна віддалено пускати двигун, а також робити настройку пуску за часом, температурою або по напрузі. Для смартфонів є додатки Pandora Online (Android) і Pandora Pro (iOS), завдяки яким можна контролювати систему з мобільного телефону. Ви можете керувати системою використовуючи OEM-ключ, Hands Free з RF-тегами з телефону, який має підключення до Інтернету.
GSM-модем DXL-5000L (SLAVE) простий і має всі функції, які доступні після підключення.

Тип
GSM-сигнализации
Вид
автомобильные
Тип сигнала
диалоговый
CAN модуль
есть
GPS модуль
есть
GSM модуль
есть
Дополнительно
подсветка дисплея брелока, виброрежим брелока, USB интерфейс, SLAVE режим, автозапуск двигателя, открытие багажника, турботаймер, встроенный датчик
Дальность передачи сигнала
900 (м)
Дальность приема сигнала
2200 (м)
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели