Есть в наличии (1-2 дня)
20900 грн.
Наличные:
20900 грн
Безнал:
25082 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-5000L (SLAVE) - GSM/GPRS/GPS модуль

GSM-модем производителя Pandora DXL-5000L (SLAVE) предназначен для того, чтобы выполнять звонки, посылать SMS-сообщения, получать различные команды через мобильный телефон. Также данной устройство позволяет посылать телеметрию на все веб-устройства. Модем DXL-5000L (SLAVE) является аналогом модели Pandora DXL-5000S.
GSM-модем производителя DXL-5000L (SLAVE) имеет различные особенности
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DXL-5000L (SLAVE) - GSM/GPRS/GPS модуль

GSM-модем виробника Pandora DXL-5000L (SLAVE) призначений для того, щоб виконувати дзвінки, надсилати SMS-повідомлення, отримувати різні команди через мобільний телефон. Також даний пристрій дозволяє посилати телеметрію на все веб-пристрої. Модем DXL-5000L (SLAVE) є аналогом моделі Pandora DXL-5000S.
GSM-модем виробника DXL-5000L (SLAVE) має різні особливості і функції: механічний запуск двигуна, турботізер і контроль підігріву двигуна. Інтелектуальний захист гарантований завдяки вмонтованим датчиками руху і нахилу, які функціонують відмінними адаптивними алгоритмами. GSM-модем має компактні і невеликі розміри. Він простий в застосуванні. Робота системи не підведе навіть в погану погоду. Стежити за параметрами транспортного засобу допомагає пульт OEM, Bluetooth-модем, GSM-модем і Online-сервіс. Також можна дивитися історію подій і стежити за ними використовуючи GPS.
GSM-модем дає можливість дзвонити, відправляти тексти, але для цього необхідна локальна SIM-карта. Використовуючи Internet-сервіс можна віддалено пускати двигун, а також робити настройку пуску за часом, температурою або по напрузі. Для смартфонів є додатки Pandora Online (Android) і Pandora Pro (iOS), завдяки яким можна контролювати систему з мобільного телефону. Ви можете керувати системою використовуючи OEM-ключ, Hands Free з RF-тегами з телефону, який має підключення до Інтернету.
GSM-модем DXL-5000L (SLAVE) простий і має всі функції, які доступні після підключення.

Тип
GSM-сигнализации
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала, м
2200
Дальность передачи сигнала, м
900
GPS модуль
есть
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
встроенный датчик, турботаймер, открытие багажника, автозапуск двигателя, SLAVE режим, USB интерфейс, виброрежим брелока, подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели