Реле Pandect BTR-101


Заканчивается
2110 грн.
Наличные:
2110 грн
Безнал:
2532 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect BTR-101 - радиореле

Радиореле производителя Pandect BTR-101 предназначено для повышение стойкости к угону автомобиля и является отличным дополнением к сигнализации. Устройство изготовлено за технологией по протоколу Bluetooth 4.2. Именно данный протокол дает возможность повышенному качеству соединения и стабильности. Благодаря использованию протокола Bluetooth 4.2 потребление электроэнергии уменьшилось практически в два раза.
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect BTR-101 - радіореле

Радіореле виробника Pandect BTR-101 призначене для підвищення стійкості до угону автомобіля і є відмінним доповненням до сигналізації. Цей пристрій відповідає за технологією по протоколу Bluetooth 4.2. Саме цей протокол дає можливість підвищеної якості з'єднання і стабільності. Завдяки використанню протоколу Bluetooth 4.2 споживання електроенергії зменшилася практично в два рази. Крім цього радіореле BTR-101 неможливо виявити в ефірі, а також підключиться і перешкодити з'єднанню до тих пір, поки не буде виданий результат від координованого пристрою. Доповненням є можливість роботи тільки з активізованим пристроєм. Використовуючи мобільний телефон і протокол Bluetooth є можливість прошити радіореле, що додасть кількість корисних функцій і особливостей, які допоможуть в роботі.
Радіореле виробника Pandect BTR-101 володіє чутливим акселерометром. Він має надійні алгоритми визначення руху, які провокують блокування двигуна при можливості ініціювати рух. Також можна самостійно робити налагодження даного датчика. Управляти пристроєм можна з мобільного телефону, використовуючи спеціальну команду. Для двигунів, у який велика вібрація робота реле не знизиться.
Радіореле BTR-101 належить до периферійних пристроїв і має можливість працювати з багатьма сигналізаціями і іммобілайзерами виробника Pandora.

Тип
Радиореле
Напряжение
12
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Реле»
Показать все модели