Торцевая головка KING ROY 31949-13


Нет в наличии
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
172 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 31949-13 - Торцевая головка

Во время ремонта автомобиля или другой техники случаются ситуации, когда необходимо в очередной раз открутить болт или гайку, которые ранее неоднократно откручивались и грани на них, в результате, частично повреждены или полностью стерты. В такой ситуации может помочь только специальная головка, которая предназначена для откручивания крепежей с поврежденными гранями.
Таким инструментом является
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 31949-13 - Торцева головка

Під час ремонту автомобіля або іншої техніки трапляються ситуації, коли необхідно в черговий раз відкрутити болт або гайку, які раніше неодноразово відкручувалися і ребра на них, в результаті, частково пошкоджено або повністю стерті. У такій ситуації може допомогти тільки спеціальна головка, яка призначена для відкручування кріплень з пошкодженими гранями.
Таким інструментом є головка King Roy 31949-13, принцип її роботи такий же, як у звичайної торцевої головки, відрізняється тільки форма робочої частини. Робочий профіль даної торцевої головки представлений у вигляді спіральної різьби, яка забезпечує щільний контакт і фіксацію пошкодженого кріплення, а також ефективне викручування кріплення.
Як і стандартна торцева головка, головка для пошкодженого кріплення оснащена приєднувальним квадратом, розмір якого становить 1/2" і служить для з'єднання з інструментами, такими як тріскачка, вороток або інші інструменти під квадрат.
Головка виготовлена ​​з міцної хром-молібденова стали, яка є легованою і містить в своєму складі молібден для додання стали певних характеристик. Хром-молібденова сталь найбільш легка з легованих сталей, завдяки чому інструмент при меншій вазі зберігає високу міцність, а також характеризується стійкістю до високих температур, деформації, корозії та кислому середовищі.
Купуючи таку головку, вам не доведеться шукати різні підручні засоби і підбирати інструменти, щоб відкрутити пошкоджений болт або гайку, а також значно заощадите час.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
13 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели