Набор торцевых головок KING TONY HEX 1/2" ударных (5-19мм) 4418MP


Нет в наличии
1265 грн.
Наличные:
1265 грн
Безнал:
1518 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Набор бит HEX 1/2" ударных (5-19мм)
Предложенный набор имеет в своем составе восемь предметов. Расстояние между сторонами, которые составляют шестигранный, считаются главной характеристикой различия. Размерность ударных бит для шуруповерта составляет H5 ,H6 ,H8 , H10, H12, H14, H17, H19, которые подходят под присоединительный квадрат ½.
Насадки для шуруповерта обладают высокими показателями твердости и не деформируются в процессе
Читать полностью
Технічні параметри:

Набор біт HEX 1/2" ударних (5-19мм)
Запропонований набір має в своєму складі вісім предметів. Відстань між сторонами, які складають шестигранний, вважаються головною характеристикою відмінності. Розмірність ударних біт для шуруповерта становить H5, H6, H8, H10, H12, H14, H17, H19, які підходять під приєднувальний квадрат ½.
Насадки для шуруповерта володіють високими показниками твердості і не деформуються в процесі роботи навіть при максимальному навантаженні. Інструмент є досить довговічним і прослужить довго. Показники зносостійкості на високому рівні.
Біти HEX досить зручні у використанні, якщо ви будете користуватися кріпильними елементами відповідної форми. Біти відрізняються великою площею зіткнення з кріпленнями. Крім того, що біти достатньо надійні, вони ще й прості у використанні. Інструменти, що входять в набір, дуже добре зарекомендували себе завдяки тому, що відрізняються простотою і зручністю. Міцність біт на найвищому рівні.
Хоч в повсякденному побуті подібні насадки зустрічаються досить рідко, так як використовуються в основному в машинобудівній сфері, але для автолюбителів є необхідними. Також часто використовують подібні біти в меблевих цехах, де часто доводиться працювати з кріпильними елементами шестигранної форми.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
С насадкой Hex
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели