Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL0603 Spot


Нет в наличии
309 грн.
Наличные:
309 грн
Безнал:
386 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

БЕЛАВТО BOL0603 Spot - Светодиодные фары
Фара BOL6003 Spot, является дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходит её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях, а так же определяет Ваш автомобиль для других участников движения. Могут крепится к любому виду автомобилей, как к специализированной рабочей технике (тракторы, эскалаторы, комбайны), так и для личного транспорта
Читать полностью
Технічні параметри:

БЕЛАВТО BOL0603 Spot - Світлодіодні фари
Фара BOL6003 Spot, є додатковою для головної оптики Вашого автомобіля, і перевершує її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах, а також визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Можуть кріпиться до будь-якого виду автомобілів, як до спеціалізованої робочої техніки (трактори, ескалатори, комбайни), так і для особистого транспорту (квадроцикли, позашляховики).
У даній моделі 6 діодів, компанії EPISTAR, яка розробляє і виробляє яскраві світлодіоди. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає потужність фари 18 Вт. Кожен модуль з гладким металевим відбивачем, який підсилює промінь і направляє його, зменшуючи кут розсіювання. Колірна температура 6000 К, це означає, що фари випромінюють яскраве біле світло, але з холодним блакитним відтінком, з силою світлового потоку 1320 Лм.
Корпус, виготовлений з алюмінію, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Форма кругла з діаметром 115 мм, глибиною посадки 42 мм. Клас захисту фари на рівні IP69К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати високий тиск води під час миття. Термін експлуатації більше 30 000 годин.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Вид
фара дальнего света
Луч
направленный
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Длина
115 (мм)
Количество светодиодов
6
Мощность фары
18 (Вт)
Напряжение
48, 36, 30, 24, 12, 10 (В)
Световой поток
1320 (Лм)
Цветовая температура
6000 (К)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «БЕЛАВТО» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели