Торцевая головка KING ROY 30165-21


Нет в наличии
42 грн.
Наличные:
42 грн
Безнал:
50 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30165-21 - Торцевая головка свечная

Свечная головка King Roy 30165-21 – это необходимый инструмент при монтаже/демонтаже свечей зажигания двигателя внутреннего сгорания.
Данный инструмент имеет схожую конструкцию и функциональность с обычной торцевой головкой, но главным их различием является наличие резиновой вставки, которая помогает в удерживании свечи. После того как головка надевается на свечу, следует немного
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30165-21 - Торцева головка свічна

Свічкова головка King Roy 30165-21 - це необхідний інструмент при монтажі / демонтажі свічок запалювання двигуна внутрішнього згоряння.
Даний інструмент має схожу конструкцію і функціональність зі звичайною торцевої головкою, але головною їх відмінністю є наявність гумової вставки, яка допомагає в утримуванні свічі. Після того як головка надягається на свічку, слід трохи придавити, щоб гумка зафіксувала свічку і після цього закручувати / відкручувати або витягувати свічку. Також гумка служить таким собі амортизатором, в разі, якщо робота ведеться в важкодоступному місці або під кутом і є присутнім ризик необережним рухом зламати свічку, гумова вставка пом'якшує різкі рухи і зберігає цілісність свічки.
Розмір головки 21 мм, вона підходить для двигунів внутрішнього згоряння з двома клапанами на циліндр.
Свічкова головка, як і торцева, має шестигранний профіль і приєднувальний квадрат, який для даної головки складає 1/2" і служить для з'єднання з тріскачками воротками, гайковетами і іншими інструментами.
Матеріалом для виготовлення свічковий головки послужила хром-ванадієва сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних механічних властивостей. Така сталь є стійкою до зусиллю на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість при обробці, а також покращує в'язкість сталі.
Купуючи свічковий головку King Roy, ви значно скоротите час на обслуговування свого автомобіля, а також отримаєте можливість зручно, правильно і без ризику для цілісності свічки виконати необхідні маніпуляції.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Свечные
Квадрат
1/2
Диаметр
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели