Торцевая головка KING ROY 31950-16


Нет в наличии
168 грн.
Наличные:
168 грн
Безнал:
202 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 31950-16 - Торцевая головка свечная

Магнитная свечная головка King Roy 31952-1/2" – это необходимый инструмент при монтаже/демонтаже свечей зажигания двигателя внутреннего сгорания.
Данный инструмент имеет схожую конструкцию и функциональность с обычной торцевой головкой, но главным их различием является наличие магнита, который помогает в удерживании свечи.
При надевании головки, магнит надежно удерживает свечу и
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 31950-16 - Торцева головка свічна

Магнітна свічкова головка King Roy 31952-1/2"- це необхідний інструмент при монтажі / демонтажі свічок запалювання двигуна внутрішнього згоряння.
Даний інструмент має схожу конструкцію і функціональність зі звичайною торцевої головкою, але головним їх відмінністю є наявність магніту, який допомагає в утриманні свічки.
При надяганні голівки, магніт надійно утримує свічку і дозволяє зручно виконувати її установку або витяг. На відміну від головки з гумовою вставкою, магнітна головка довговічніша, так як у багатьох свічкових голівках гумки після декількох циклів експлуатації деформуються і випадають, а магніт залишається на місці завжди.
Розмір головки 16 мм, вона підходить для сучасних двигунів внутрішнього згоряння з трьома-чотирма клапанами на циліндр.
Свічкова головка, як і торцева, має шестигранний профіль і приєднувальний квадрат, який для даної головки складає 1/2" і служить для з'єднання з тріскачками воротка, гайковетамі і іншими інструментами.
Матеріалом для виготовлення свічковий головки послужила хром-ванадієва сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних механічних властивостей. Така сталь є стійкою до зусиллю на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість при обробці, а також покращує в'язкість сталі.
Купуючи свічковий головку з магнітом King Roy, ви значно скоротите час на обслуговування свого автомобіля, а також отримаєте можливість зручно і правильно виконати необхідні маніпуляції.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Свечные
Квадрат
1/2
Диаметр
16 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели