Торцевые головки KING ROY 30988-21


Нет в наличии
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
143 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30988-21 - Торцевая головка

Торцевая головка King Roy 30988-21 – это широко распространенный инструмент, который применяется в работе и обслуживании различной техники, начиная с автомобильной и заканчивая промышленной.
Непосредственным назначением торцевой головки является откручивание/закручивание крепежных элементов с внешним шестигранным профилем.
Конструкция торцевой головки удобна и хорошо продумана, благодаря чему
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30988-21 - Торцева головка

Торцева головка King Roy 30988-21 - це дуже поширений інструмент, який застосовується в роботі і обслуговуванні різної техніки, починаючи з автомобільної і закінчуючи промисловою.
Безпосереднім призначенням торцевої головки є відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішнім шестигранним профілем.
Конструкція торцевої головки зручна і добре продумана, завдяки чому інструмент став незамінним і отримав широку затребуваність в різних сферах. З одного боку торцева головка оснащена робочим профілем, за допомогою якого з'єднується з болтом або гайкою, а з іншого боку - квадратом з розміром 3/4" для з'єднання інструментом, який послужить приводом, це може бути тріскачка, вороток, викрутка під квадрат, гайковерт або інший інструмент з приєднувальним квадратом.
Робочий профіль головки шестигранний, він забезпечує щільний контакт робочої поверхні інструменту і гайки або головки болта, таким чином, навантаження доводиться не тільки на кути, вона рівномірно розподіляється на всю поверхню контакту і в процесі роботи грані не стираються. Також шестигранний профіль дає можливість застосовувати більший крутний момент, а глибока конструкція головки робить більш ефективною роботу з кріпленнями, які мають пошкоджені грані.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила хром-ванадієва легована сталь, до складу якої входить, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є стійкою до зусилля на скручування, зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість сталі.

Тип
Торцевые головки
Конструкция
Обычные
Квадрат
3/4
Диаметр
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели