Головка с насадкой KING TONY ударная торцевая 1/2", HEX, 12 мм, L = 100 мм 406512M


Нет в наличии
216 грн.
Наличные:
216 грн
Безнал:
259 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Насадка (бита) ударная торцевая 1/2", HEX, 12 мм, L = 100 мм
Данная торцевая насадка является слесарно – монтажным инструментом, благодаря которому можно достичь оптимального приложения крутящего момента к резьбовым соединениям. Подобные приспособления просто незаменимы при выполнении ремонтных работ и обслуживании технологических узлов. Наиболее часто используются данные насадки в ремонтных мастерских и станциях техобслуживания.
По длине
Читать полностью
Технічні параметри:

Насадка (біта) ударна торцева 1/2", HEX, 12 мм, L = 100 мм
Дана торцева насадка є слюсарно - монтажним інструментом, завдяки якому можна досягти оптимального прикладання крутного моменту до різьбових з'єднань. Подібні пристосування просто незамінні при виконанні ремонтних робіт і обслуговуванні технологічних вузлів. Найбільш часто використовуються дані насадки в ремонтних майстернях і станціях техобслуговування.
По довжині торцева насадка відноситься до подовженим і підходить для роботи з кріпильними елементами подовженої форми на високих шпильках, головки яких відповідають профілю Нех.
Розмір приєднувального квадрата до кріпленням становить ½. Дана насадка годиться для виконання робіт як зі стандартним, так і з подовженим кріпильних елементом. Інструмент ідеально справляється з монтажем і демонтажем шурупів і болтів.
Представлена насадка відноситься до ударних інструментів і виготовлена зі збільшеною товщиною стінок. Часто застосовується при роботах з механізованими інструментами, такими як шуруповерт.
Міцність даних насадок набагато вище, ніж біт, які мають загальне призначення. Інструмент добре справляється з високими навантаженнями. Так як виготовлений інструмент з високоякісної інструментальної сталі, в складі якої є молібден, то насадка відрізняється високою міцністю і зносостійкістю.
Насадки Нех вважаються найбільш оптимальними для застосування максимального навантаження. Насадка щільно охоплює кріпильний елемент, внаслідок чого можливість зіскакування мінімальна.

Тип
Головка с насадкой
Присоединительный квадрат
1/2
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели