Торцевая головка KING TONY Шестигранная ударная 60mm 1/2"DR*10mm405510M


Есть в наличии (1-2 дня)
164 грн.
Наличные:
164 грн
Безнал:
197 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шестигранник ударный в головке 60mm 1/2"DR*10mm
Представленный инструмент идеально справляется с монтажем и демонтажем крепежных элементов, к которым относятся гайки и болты. Данная насадка является хорошим помощником в случае, когда крепеж находится в труднодоступном месте. Мастерами часто используется при выполнении ремонта или обслуживания технологических узлов и соединений. Наиболее часто данные инструменты используются владельцами
Читать полностью
Технічні параметри:

Шестигранник ударний в головці 60mm 1/2"DR*10mm
Представлений інструмент ідеально справляється з монтажем і демонтажем кріпильних елементів, до яких відносяться гайки і болти. Дана насадка є хорошим помічником в разі, коли кріплення знаходиться у важкодоступному місці. Майстрами часто використовується при виконанні ремонту або обслуговування технологічних вузлів і з'єднань. Найбільш часто дані інструменти використовуються власниками автомобілів для монтажу і демонтажу кріплень при виконанні ремонтних робіт.
По довжині дана насадка відноситься до стандартних і її можна використовувати для виконання робіт з будь-якими кріпленнями, головки яких відповідають профілю Нех.
Розмір приєднувального квадрата даного інструменту з кріпильними елементами становить 1/2. Використовуючи дану насадку можна виконувати роботи з будь-якими кріпленнями, як зі стандартними, так і подовженими. Дана насадка відноситься до ударному інструменту. Вона виготовлена зі сталі високої міцності з легуючими хром - ванадієвими добавками. В даному сплаві також присутній молібден, який значно збільшує міцність представленого інструменту.
Насадка характеризується високою зносостійкістю і не деформується навіть при виконанні робіт з максимальними навантаженнями. Досить часто використовують насадки ударного типу при виконанні робіт з механізованими інструментами. Ударна насадка для шуруповерта виготовлена з більшою товщиною стінок. За - цьому міцність у них набагато вище, ніж у інших торцевих головок.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Hex
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели