USB адаптер Defender USB08-03LT USB(AM)-MicroBM BlueLED backlight 87555


Есть в наличии
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
82 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IT Кабель DEFENDER USB08-03LT USB(AM)-MicroBM BlueLED backlight
Прогресс не стоит на месте, на сегодняшний день каждый имеет той или иной гаджет, при себе смартфон, в автомобиле gps-навигатор, видео регистратор и множество других устройств которые оснащенные универсальным Micro USB входом . Мы к ним настолько привыкли что уже не представляем как обходится без ихней помощи.
Дата кабель в народе более известный как USB-кабель,
Читать полностью
Технічні параметри:

IT Кабель DEFENDER USB08-03LT USB(AM)-MicroBM BlueLED backlight
Прогрес не стоїть на місці, на сьогоднішній день кожен має той чи інший гаджет, при собі смартфон, в автомобілі gps-навігатор, відео реєстратор і безліч інших пристроїв які оснащені універсальним Micro USB входом. Ми до них настільки звикли що вже не уявляємо як обходиться без їхньої допомоги.
Дата кабель в народі більш відомий як USB-кабель, призначається для передачі даних і здійснення зарядки пристроїв від джерел живлення. Високошвидкісна передача передача даних зі швидкістю до 480 Мб.сек з урахуванням підключення до USB 2.0 роз'єму. Даний кабель виготовляється з високоякісних матеріалів, мідна основа вкрите міцним ізолятором який запобігає передчасному зносу. Коннектори мають міцну металеву оболонку яка оснащена еластичною гумовою захистом, вона допомагає захистити провід від зламів і сильних вигинів які можуть вплинути на працездатність кабелю. Самі коннектори мають нікельовані роз'єми, завдяки чому здійснюється чудовий контакт і швидка передача сигналу.
Однією з унікальних функцій даного кабелю є світлодіодне підсвічування на коннекторах, воно не тільки надає кабелю сучасність але і буде вельми корисна в кімнаті з обмеженим освітленням. Метровий кабель має приємний сірий колір і стильну розмальовками, він буде чудово поєднуватися з абсолютно будь-яким пристроєм. Використовується як в автомобілі так і в домашніх умовах.

Тип
USB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Defender» в категории «Адаптер»
Показать все модели