Набор торцевых головок KING TONY 1/2", HEX, 3/16"-5/8", 4110SR10


Есть в наличии (1-2 дня)
861 грн.
Наличные:
861 грн
Безнал:
1033 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Набор торцевых насадок 1/2", HEX, 3/16"-5/8"
Представленный набор торцевых насадок состоит из девяти предметов, которые подходят к разным размерам крепежных элементов. В наборе находятся приспособления, которые предназначены для выполнения работ с крепежами, имеющими внутренний шестигранный профиль. Насадки в основном используются для монтажа и демонтажа крепежных узлов и соединений на изделиях и агрегатах. Главной особенностью данного
Читать полностью
Технічні параметри:

Набор торцевих насадок 1/2", HEX, 3/16"-5/8"
Представлений набір торцевих насадок складається з дев'яти предметів, які підходять до різних за розмірами кріпильних елементів. У наборі знаходяться пристосування, які призначені для виконання робіт з кріпленнями, які мають внутрішній шестигранний профіль. Насадки в основному використовуються для монтажу і демонтажу вузлів кріплення і з'єднань на виробах і агрегатах. Головною особливістю даного набору є те, що розмірність шестигранних насадок має дюймовий формат. Найбільш часто дані біти - насадки використовуються для робіт з механізмами американських автомобілів, які мають відповідні кріплення деталей.
Даний набір інструментів має приєднувальний квадрат, що становить ½. Торцеві шестигранні насадки Нех представлені в таких розмірах: 3/16 ", 7/32", 1/4 ", 9/32", 5/16 ", 3/8", 1/2 ", 9/16", 5 / 8 ". Довжина торцевих головок становить від шістдесяти до сімдесяти міліметрів. Так як вони є видовженими, то при використанні даних біт зручно здійснювати роботи в місцях, де доступ обмежений. у наборі також є планка - тримач для біт, використовуючи яку можна значно зменшити трату часу на виконання робіт. Також власник служить додатковим подовжувачем.
В власники біти кріпляться надійно і легко при необхідності витягуються для твору заміни. Інструменти, що входять в даний набір, виготовлені з інструментальної сталі високої якості і мають високі показники довговічності. Інструменти не деформуються в процесі виконання робіт. Біти надійно охоплюють елементи кріплення, внаслідок чого знижується до мінімуму ймовірність зіскакування.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
С насадкой Hex
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
9

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели