Набор инструментов KING TONY Н3-Н10 2127PR


Нет в наличии
184 грн.
Наличные:
184 грн
Безнал:
230 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Набор шестигранных насадок (бит) Н3-Н10
В предложенный набор бит для шуруповерта входит семь насадок. Имеется в наличии универсальный держатель для бит, длина которого составляет сто тридцать миллиметров. Биты подходят под присоединительный квадрат 1/2. В наборе есть шестигранные биты разного размера от трех до десяти миллиметров в диаметре. Шестигранные торцевые подходят под присоединительный квадрат ¼. Вес всего набора составляет сто
Читать полностью
Технічні параметри:

Набор шестигранных насадок (біт) Н3-Н10

У запропонований набір біт для шуруповерта входить сім насадок. Є в наявності універсальний тримач для біт, довжина якого становить сто тридцять міліметрів. Біти підходять під приєднувальний квадрат 1/2. У наборі є шестигранні біти різного розміру від трьох до десяти міліметрів в діаметрі. Шестигранні торцеві підходять під приєднувальний квадрат ¼. Вага всього набору становить сто п'ятдесят грам.
Набір складається з біт для шуруповерта під комірець 1/2, розміром Н3 - Н8 фірми KING TONY. Шестигранні насадки дуже зручні у використанні. Вони надійно прилягають до кріпильних елементів, внаслідок чого ймовірність зіскакування знижується до мінімуму.
Тримач для біт ідеально підходить для всіх предметів набору. Завдяки держателю майстер має можливість швидко і без великих витрат праці змінювати насадки під час роботи з шуруповертом. Дуже зручно користуватися держателем, виконуючи роботи на великій висоті, коли робити заміну біт досить проблематично. Тримач дозволяє збільшити довжину насадки, завдяки чому набагато легше здійснювати роботи в важкодоступних місцях. Використовуючи даний утримувач для торцевих головок майстер має можливість зменшити кількість витраченого часу на здійснення завдань. Набір виконаний з високоякісної інструментальної сталі і має високі показники зносостійкості.


Количество инструментов в наборе
7
Комплектация
головки торцевые
Присоединительный квадрат
1/2
Упаковка
другая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Набор инструментов»
Показать все модели