Головка с насадкой KING TONY Звездочка "RIBE" в держ удл. М8 1/2" 404908


Нет в наличии
121 грн.
Наличные:
121 грн
Безнал:
145 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Звездочка "RIBE" в держ удл. М8 1/2"
Во время проведения ремонтных работ различного характера большую часть временных затрат приходится на закручивание и откручивание крепежных элементов. Для выполнения данной задачи применяют торцевые насадки, которые позволяют осуществлять работы в труднодоступных местах. Благодаря данной торцевой головке мастер имеет возможность достичь оптимального приложения крутящего момента к резьбовому
Читать полностью
Технічні параметри:

Зірочка "RIBE" в тримачі под. М8 1/2"
Під час проведення ремонтних робіт різного характеру більшу частину тимчасових витрат припадає на закручування і відкручування кріпильних елементів. Для виконання даного завдання застосовують торцеві насадки, які дозволяють здійснювати роботи в важкодоступних місцях. Завдяки даній торцевої голівці майстер має можливість досягти оптимального додатка крутного моменту до загвинчування.
Дана біта в голівці підходить для робіт з кріпленнями великого розміру, які мають відповідний профіль. Запропоновані головки мають велику популярність у користувачів і дуже добре себе зарекомендували. Крім того, що з ними досить комфортно працювати, вони мають можливість справлятися з кріпильними елементами, які мають пошкоджені межі. Даний профіль створений так, що навантаження розподіляється на середину граней. Також дана насадка має високу зносостійкість, так як навантаження має можливість розподіляться рівномірно на всі грані.
Насадка виконана з високоякісної інструментальної сталі з хромо - ванадієвими добавками. Показники твердості насадки на високому рівні. Насадка не деформується в процесі роботи. Важливо враховувати, що використовувати цей інструмент можна тільки з кріпильними елементами, які мають відповідний профіль.

Тип
Головка с насадкой
Присоединительный квадрат
1/2
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели