Головка с насадкой KING TONY SPLINE с головкой 1/2" М5 402605


Нет в наличии
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита SPLINE с головкой 1/2" М5
Торцевые головки являются разновидностью слесарно – монтажного инструмента. Они являются альтернативой рожковым и накидным ключам. Благодаря использованию представленного инструмента мастер может осуществлять работы в местах с ограниченным доступом. Также можно увеличивать передаваемое усилие на крепежный элемент благодаря полному контакту между рабочими поверхностями. Во время осуществления работ с данным видом
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта SPLINE з головкою 1/2" М5
Торцеві головки є різновидом слюсарно - монтажного інструменту. Вони є альтернативою ріжковим і накидним ключам. Завдяки використанню представленого інструменту майстер може здійснювати роботи в місцях з обмеженим доступом. Також можна збільшувати передане зусилля на кріпильний елемент завдяки повному контакту між робочими поверхнями. Під час здійснення робіт з даним видом інструментів необхідно враховувати, що слід використовувати елементи кріплення, які мають відповідний профіль для забезпечення зручності користування. Також це важливо для техніки безпеки при роботі з механізованими інструментами.
Даний інструмент дозволяє здійснювати роботи з ремонту та обслуговування різних вузлів і з'єднань. Часто використовуються при ремонті автомобілів. За - цьому користується популярністю в автосервісі при виконанні робіт по ремонту двигунів і вузлів автомобіля.
Насадка для шуруповерта має приєднувальний квадрат ½. Даний інструмент є більш зручним, ніж шестигранні насадки через те, що між положеннями даної головки кут вважається зовсім невеликим. За - цієї причини насадки є досить затребуваними у великої кількості користувачів.
Представлений інструмент виготовлений з інструментальної сталі високої якості з хромо - ванадієвими добавками. В результаті цього насадка має високі показники твердості і зносостійкості. Добре витримує великі навантаження і не схильна до корозії.

Тип
Головка с насадкой
Присоединительный квадрат
1/2
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели