Аккумулятор для портативных устройств Defender ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 83613


Нет в наличии
1736 грн.
Наличные:
1736 грн
Безнал:
2083 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEFENDER ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 - Внешний аккумулятор

Сейчас в современном мире, где большое количество самых разных смартфонов и гаджетов не обойтись без дополнительных аксессуарам к ним. Зарядное устройство просто необходимо. В долгой дороге или путешествии эта вещь незаменима. Она помогает всегда быть на связи со своими близкими и друзьями. Внешний аккумулятор производителя DEFENDER ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 обеспечит
Читать полностью
Технічні параметри:

DEFENDER ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 - Зовнішній акумулятор

Зараз в сучасному світі, де велика кількість самих різних смартфонів і гаджетів не обійтися без додаткових аксесуарів до них. Зарядний пристрій просто необхідний. У довгій дорозі або подорожі ця річ незамінна. Вона допомагає завжди бути на зв'язку зі своїми близькими і друзями. Зовнішній акумулятор виробника DEFENDER ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 забезпечить безпечну і швидку зарядку пристроїв. Ємність батареї становить 30000 мА·год. Батарея володіє двома USB-входами, що допомагає одночасно заряджати два пристрої. Зовнішній акумулятор виробника DEFENDER розроблений з захистом від короткого замикання і перевантаження, що забезпечує безпеку використання.
Використовуючи зовнішній акумулятор DEFENDER ExtraLife Maxi 30000 USB 2.0 можна з легкістю відновити заряд мобільного телефону, плеєра і планшета. Також зовнішній акумулятор можна застосовувати для зарядки відеокамер та інших різних гаджетів. Ємності вистачає для використання протягом дня. Даний аксесуар допомагає завжди бути на зв'язку. А компактні розміри і невелика вага дозволять завжди носити пристрій з собою. При використанні батареї необхідно стежити за тим, які пристрій підключаються. Потужність не повинна перевищувати допустиму. Якість зовнішнього акумулятор дозволить використовувати його тривалий термін і допоможе завжди бути на зв'язку і не турбуватися про заряд пристроїв.
Зовнішній акумулятор виробника DEFENDER ємністю 30000 мА·год забезпечить зарядку мобільного телефону більше трьох разів.
Країна виробник: Китай.

Вес
0.72 (кг)
Высота
42 (мм)
Длина
119 (мм)
Емкость аккумулятора
30000 (мАч)
Запоминание настроек
нет
Защита от короткого замыкания
предохранитель внутренний
Защита от неправильного подключения
предохранитель внутренний
Защита от перегрева
предохранитель внутренний
Защита от перезаряда
есть
Индикация заряда
ЖК дисплей
Производство
Китай
Ток заряда
2.1 (А)
Функции и оснащение
-
Ширина
73 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Defender» в категории «Аккумулятор для портативных устройств»
Показать все модели