Торцевая головка KING ROY 30170-36


Нет в наличии
235 грн.
Наличные:
235 грн
Безнал:
282 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30170-36 - Торцевая головка

Торцевая головка King Roy 30170-36 является ударной и предназначена для использования вместе с ударными гайковертами и трещотками. Данная торцевая головка используется для откручивания/закручивания крепежных элементов с внешним шестигранным профилем, а также для работы в условиях высоких нагрузок.
Ударная торцевая головка выполняет аналогичные функции, что и обычная головка, но в тоже время имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30170-36 - Торцева головка

Торцева головка King Roy 30170-36 є ударною і призначена для використання разом з ударними гайковертами і тріскачками. Дана торцева головка використовується для відкручування / закручування кріпильних елементів із зовнішнім шестигранним профілем, а також для роботи в умовах високих навантажень.
Ударна торцева головка виконує аналогічні функції, що і звичайна головка, але в той же час має ряд відмінностей, які визначають її сферу застосування. Стінки ударної головки більш товсті, що дозволяє використовувати її з пневматичним інструментом.
Головною особливістю конструкції ударної торцевої головки є наявність наскрізного отвору під штифт, яке дозволяє кріпити головку на шпиндель ударного гайковерта. Для закріплення торцевої головки на гайковерті і запобігання випаданню використовується також гумове кільце, яке вдягається на хвостик торцевої головки в спеціально призначений паз.
Торцева головка має шестигранний профіль, що забезпечує щільний контакт робочої поверхні інструменту і гайки або головки болта, таким чином, навантаження доводиться не тільки на кути, воно рівномірно розподіляється на всю поверхню контакту і в процесі роботи грані не стираються.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка характеризується високою міцністю, стійкістю до зносу, деформації, пошкоджень, а також зусилля на скручування. Фосфатна чорне покриття головки захищає від корозії, підвищує твердість, а також робить конструкцію інструменту міцнішою і стійкою до високих навантажень.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Ударные
Квадрат
3/4
Диаметр
36 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели