Датчик уровня топлива EPSILON ES


Нет в наличии
3421 грн.
Наличные:
3421 грн
Безнал:
4277 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EPSILON ES - Датчик уровня топлива

Датчик уровня топлива (ДУТ) производителя EPSILON ES предназначен для определения уровня топлива в баке автомобиля либо другого транспортного средства. Данное устройство применяется для определения уровня дизельного топлива в баке.
Датчик ES являет собой металлический стержень, который монтируется в топливной бак в специальное отверстие, которое соответствует диаметру. После установки датчика его
Читать полностью
Технічні параметри:

EPSILON ES - Датчик рівня палива

Датчик рівня палива (ДРП) виробника EPSILON ES призначений для визначення рівня палива в баку автомобіля або іншого транспортного засобу. Цей пристрій застосовується для визначення рівня дизельного палива в баку.
Датчик ES являє собою металевий стрижень, який монтується в паливний бак в спеціальний отвір, який відповідає діаметру. Після установки датчика його потрібно підключити до системи транспортного засобу, щоб передавалася інформація. Датчик виробника EPSILON ES має високу точність вимірювання рівня. Пристрій відноситься до цифрового датчика. Головне призначення якого - дати можливість водієві постійно контролювати витрату палива і контролювати витрати на нього. Також датчик допоможе здійснювати контроль можливості зливу палива і заправки. Це корисно для різних компаній, де співробітники можуть зливати бензин.
При виборі такого пристрою необхідно зосередити увагу на форму і об'єм паливного бака. Пристрій при установки в бак не відразу покаже правильний результат, лише через деякий час цифри будуть опускатися до потрібного числа. Виводиться рівень буде на приладову панель автомобіля. Перевагою такого типу датчика є його висока точність вимірювання палива, яка не залежить від положення бака і нахилів.
Пристрій (ДРП) виробника EPSILON ES допоможе завжди стежити за рівнем палива в баку автомобіля і в потрібний час його доповнити.

Тип
Датчик уровня топлива

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EPSILON» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели