Нет в наличии
4210 грн.
Наличные:
4210 грн
Безнал:
5052 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EPSILON EN2/EN4- 800 - Датчик уровня топлива

Датчик уровня топлива (ДУТ) производителя EPSILON EN2/EN4- 800 предназначен для определения уровня топлива в баке автомобиля либо другого транспортного средства. Данное устройство применяется для определения уровня дизельного топлива в баке.
Датчик EN2/EN4- 800 являет собой металлический стержень, который монтируется в топливной бак в специальное отверстие, которое соответствует диаметру.
Читать полностью
Технічні параметри:

EPSILON EN2/EN4- 800 - Датчик рівня палива

Датчик рівня палива (ДРП) виробника EPSILON EN2/EN4- 800 призначений для визначення рівня палива в баку автомобіля або іншого транспортного засобу. Цей пристрій застосовується для визначення рівня дизельного палива в баку.
Датчик EN2/EN4- 800 являє собою металевий стрижень, який монтується в паливний бак в спеціальний отвір, який відповідає діаметру. Після установки датчика його потрібно підключити до системи транспортного засобу, щоб передавалася інформація. Датчик виробника EPSILON EN2/EN4- 800 має високу точність вимірювання рівня. Пристрій відноситься до емнісного датчика. Головне призначення якого - дати можливість водієві постійно контролювати витрату палива і контролювати витрати на нього. Також датчик допоможе здійснювати контроль можливості зливу палива і заправки. Це корисно для різних компаній, де співробітники можуть зливати бензин.
При виборі такого пристрою необхідно зосередити увагу на форму і об'єм паливного бака. Пристрій при установки в бак не відразу покаже правильний результат, лише через деякий час цифри будуть опускатися до потрібного числа. Виводиться рівень буде на приладову панель автомобіля. Перевагою такого типу датчика є його висока точність вимірювання палива, яка не залежить від положення бака і нахилів.
Пристрій (ДРП) виробника EPSILON EN2/EN4- 800 допоможе завжди стежити за рівнем палива в баку автомобіля і в потрібний час його доповнити.

Тип
Датчик уровня топлива

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EPSILON» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели