Нет в наличии
5263 грн.
Наличные:
5263 грн
Безнал:
6316 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EPSILON SIGMA - Датчик уровня топлива

Датчик уровня топлива (ДУТ) производителя SIGMA предназначен для определения уровня сжиженного газа пропана-бутана в системах газобалонного оборудования (ГБО).
Датчик SIGMA являет собой металлический стержень, который монтируется в топливной бак в специальное отверстие, которое соответствует диаметру. После установки датчика его нужно подключить к системе транспортного средства, чтобы передавалась
Читать полностью
Технічні параметри:

EPSILON SIGMA - Датчик рівня палива

Датчик рівня палива (ДРП) виробника EPSILON SIGMA призначений для визначення рівня зрідженого газу пропану-бутану в системах газобалонного обладнання (ГБО).
Датчик SIGMA являє собою металевий стрижень, який монтується в паливний бак в спеціальний отвір, який відповідає діаметру. Після установки датчика його потрібно підключити до системи транспортного засобу, щоб передавалася інформація. Датчик виробника EPSILON SIGMA має високу точність вимірювання рівня. Пристрій відноситься до ультразвукового датчика. Головне призначення якого - дати можливість водієві постійно контролювати витрату палива і контролювати витрати на нього. Також датчик допоможе здійснювати контроль можливості зливу палива і заправки. Це корисно для різних компаній, де співробітники можуть зливати бензин.
При виборі такого пристрою необхідно зосередити увагу на форму і об'єм паливного бака. Пристрій при установки в бак не відразу покаже правильний результат, лише через деякий час цифри будуть опускатися до потрібного числа. Виводиться рівень буде на приладову панель автомобіля. Перевагою такого типу датчика є його висока точність вимірювання палива, яка не залежить від положення бака і нахилів.
Пристрій (ДРП) виробника EPSILON SIGMA допоможе завжди стежити за рівнем палива в баку автомобіля і в потрібний час його доповнити.

Тип
Датчик уровня топлива

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EPSILON» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели