Шуруповерт INTERTOOL Шуруповерт аккумуляторный DT-0315


Есть в наличии (1-2 дня)
899 грн.
Наличные:
899 грн
Безнал:
1079 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шуруповерт аккумуляторный INTERTOOL DT-0315
Шуруповерт, имеющий модель DT-0315 является ручным электрическим инструментом, основным предназначением которого есть монтаж/демонтаж различных элементов крепления. Для того, чтоб проводить ремонтные работы с разными видами элементов крепления инструмент оснащен функцией регулирования крутящего момента. Для разных моделей отличается шкала регулировки крутящего момента. Данный параметр является
Читать полностью
Технічні параметри:

Шуруповерт аккумуляторний INTERTOOL DT-0315
Шуруповерт, який має модель DT-0315 є ручним електричним інструментом, основним призначенням якого є монтаж / демонтаж різних елементів кріплення. Для того, щоб проводити ремонтні роботи з різними видами елементів кріплення інструмент оснащений функцією регулювання крутного моменту. Для різних моделей відрізняється шкала регулювання крутного моменту. Даний параметр є залежним від потужності електродвигуна і напруги акумуляторної батареї.
Даний шуруповерт працює від знімною акумуляторної батареї. Інструмент має невелику вагу. В наявності пластикову валізку з запасною батареєю DT-031510. Є наявність системи держателя для біт і насадок. Акумулятор має можливість здійснити повну зарядку за шістдесят хвилин. Є можливість регулювання швидкостей в двох режимах - 0-400 і 0-1150 об / хв.
Представлена модель знайшла величезну популярність у споживачів з - за наявності необхідних параметрів і доступної ціни. Інструмент є надійним і зручним в роботі, так як виконаний якісно.
Хоч основним завданням інструменту є проведення ремонтних робіт з елементами кріплення, представлений шуруповерт має можливість свердлити отвори, які мають не більшою діаметр як в дерев'яних предметах, так і в металевих.
Даний електроінструмент не має прив'язки до мережі живлення, по - цьому з ним зручно працювати на відкритому просторі. Але щоб здійснювати роботи з даним інструментом тривалий час необхідно мати додатковий акумулятор. За - цієї причини в комплект з даними шуруповертом входить додатковий акумулятор. За - цьому при виконанні робіт, використовуючи один акумулятор, ви можете не турбується про те, що заряду не вистачить для завершення завдань.

Тип
Шуруповерт
Потребляемая мощность
18 (Вт)
Скорость вращения
400 (об/мин)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели