Шуруповерт INTERTOOL Шуруповерт аккумуляторный DT-0315


Заканчивается
759 грн.
Наличные:
759 грн
Безнал:
949 грн
Приватбанк:
892 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

Шуруповерт аккумуляторный INTERTOOL DT-0315
Шуруповерт, имеющий модель DT-0315 является ручным электрическим инструментом, основным предназначением которого есть монтаж/демонтаж различных элементов крепления. Для того, чтоб проводить ремонтные работы с разными видами элементов крепления инструмент оснащен функцией регулирования крутящего момента. Для разных моделей отличается шкала регулировки крутящего момента. Данный параметр является
Читать полностью
Технічні параметри:

Шуруповерт аккумуляторний INTERTOOL DT-0315
Шуруповерт, який має модель DT-0315 є ручним електричним інструментом, основним призначенням якого є монтаж / демонтаж різних елементів кріплення. Для того, щоб проводити ремонтні роботи з різними видами елементів кріплення інструмент оснащений функцією регулювання крутного моменту. Для різних моделей відрізняється шкала регулювання крутного моменту. Даний параметр є залежним від потужності електродвигуна і напруги акумуляторної батареї.
Даний шуруповерт працює від знімною акумуляторної батареї. Інструмент має невелику вагу. В наявності пластикову валізку з запасною батареєю DT-031510. Є наявність системи держателя для біт і насадок. Акумулятор має можливість здійснити повну зарядку за шістдесят хвилин. Є можливість регулювання швидкостей в двох режимах - 0-400 і 0-1150 об / хв.
Представлена модель знайшла величезну популярність у споживачів з - за наявності необхідних параметрів і доступної ціни. Інструмент є надійним і зручним в роботі, так як виконаний якісно.
Хоч основним завданням інструменту є проведення ремонтних робіт з елементами кріплення, представлений шуруповерт має можливість свердлити отвори, які мають не більшою діаметр як в дерев'яних предметах, так і в металевих.
Даний електроінструмент не має прив'язки до мережі живлення, по - цьому з ним зручно працювати на відкритому просторі. Але щоб здійснювати роботи з даним інструментом тривалий час необхідно мати додатковий акумулятор. За - цієї причини в комплект з даними шуруповертом входить додатковий акумулятор. За - цьому при виконанні робіт, використовуючи один акумулятор, ви можете не турбується про те, що заряду не вистачить для завершення завдань.

Тип инструмента
Шуруповерт
Потребляемая мощность
18 (Вт)
Скорость вращения
400 (об/мин)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели