Технический фен INTERTOOL 2000 Вт Prof WT-1030


Есть в наличии (1-2 дня)
849 грн.
Наличные:
849 грн
Безнал:
1061 грн
Приватбанк:
1014 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:


Фен технический 2000 Вт Prof INTERTOOL WT-1030
Фен, который предназначен для выполнения технических работ фирмы INTERTOOL WT-1030 находится в линии полу профессиональных инструментов STORM. Представленный фен для выполнения работ по ремонту различного характера, может применятся достаточно широко. Данный инструмент имеет в наличии две скорости, которыми подается поток воздуха. Мастер может без особого труда регулировать температуру
Читать полностью
Технічні параметри:

Фен технічний 2000 Вт Prof INTERTOOL WT-1030
Фен, який призначений для виконання технічних робіт фірми INTERTOOL WT-1030 знаходиться в лінії напівпрофесійних інструментів STORM. Представлений фен для виконання робіт по ремонту різного характеру, може застосовуватися досить широко. Даний інструмент має в наявності дві швидкості, якими подається потік повітря. Цей майстер може без особливих зусиль регулювати температуру подачі повітряного потоку від п'ятдесяти до чотирьохсот п'ятдесяти градусів працюючи при першому режимі і від дев'яноста до шестисот на наступному. Перший режим характеризується швидкістю потоку повітря становить 250 о / хв, а другий 500 л / хв.
Даний інструмент широко застосовують для усунення фарб і лаків з різноманітних поверхонь перед наступною фарбуванням. За допомогою даного фена можна здійснювати просушування і продування виробів, розморожувати труби, прискорювати процеси склеювання.
Інструмент є досить компактним і має порівняно не велику вагу. Але незважаючи на це, потужність нагрівається елемента дорівнює 2000Вт. За - цьому, при використанні представленого фена під час ремонтних дій. Майстер має можливість виконання цілого ряду робіт, для яких є необхідним швидке і потужне нагрівання повітряного потоку. Для виконання робіт з даних інструментів немає необхідності володіти спеціальними навичками. Фен оснащений ергономічною рукояткою. Завдяки їй руки виконує роботи повністю захищені від попадання гарячого повітря або бризок матеріалу. За допомогою спеціального коліщатка, яке знаходиться на корпусі інструменту, можна плавно регулювати температуру подачі повітря. При виконанні робіт з даними феном необхідно використовувати аксесуари для захисту, до яких відносяться окуляри, рукавички і маска - респіратор.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Технический фен»
Показать все модели