Светодиодные фары CREE ORL 4D30W насечка


Нет в наличии
581 грн.
Наличные:
581 грн
Безнал:
697 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CREE ORL 4D30W насечка - Панель
Это светодиодная панель, которая являются дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходит её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях и определяет автомобиль для других участников движения. Фара прямоугольной формы высотой 75 мм, шириной 95 мм и высотой 65 мм.
В данной модели 6 сверхъярких диодов XM-L T6, которые размещены в две линии.
Читать полностью
Технічні параметри:

CREE ORL 4D30W насечка - Панель
Це світлодіодна панель, яка є додатковою для головній оптиці Вашого автомобіля, і перевершує її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах і визначає автомобіль для інших учасників руху. Фара прямокутної форми висотою 75 мм, шириною 95 мм і висотою 65 мм.
У даній моделі 6 надяскравих діодів XM-L T6, які розміщені в дві лінії. Потужність одного діода 5 Вт, що в сумі дає споживану потужність фари в 30 Вт, а сила світлового потоку 3 000 Лм. Світло біле яскраве, з колірною температурою 6000 К, що дає блакитний відтінок. Широкий діапазон робочих напруг від 9 В до 32 В, тому її можна встановлювати на різні види транспортних засобів від легкових автомобілів і позашляховики, до вантажівок, мотоциклів і різної спецтехніки. Світлодіоди знаходяться під лінзами, які виготовлені з високоякісного полікарбонату, він перевищує міцність скла в 12 разів і витримує навіть прямий удар каменів. Корпус, виготовлений з литого алюмінієвого сплаву, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту на рівні IP68К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати занурення в воду більше одного метра. Може повноцінно працювати при температурі від -40 ° C до 80 ° C, а вбудована система охолодження служить хорошим теплоотводом, збільшуючи термін експлуатації.
У комплект входить одна фара з монтажним кронштейном.

Вид
фара рабочего света
Луч
рассеянный
Корпус
прямоугольный
Материал корпуса
металл
Длина
95 (мм)
Количество светодиодов
6
Мощность фары
30 (Вт)
Напряжение
30, 24, 12, 10, 9 (В)
Световой поток
3000 (Лм)
Цветовая температура
6000 (К)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CREE» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели