Торцевая головка KING TONY TORX 1/4" T40 25mmL 201340X


Нет в наличии
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Головка TORX 1/4" T40 25mmL цельная
Торцевые головки, которые обладают профилем «TORX» являются основной разновидностью инструментов для проведения монтажа и демонтажа крепежных изделий. Они не только считаются альтернативой рожковому и накидному ключу, ведь бывают случаи, когда без них обойтись невозможно. Представленные торцевые головки имеют широкий спектр применения при выполнении ремонтных работ узлов и соединений различного характера.
Читать полностью
Технічні параметри:

Головка TORX 1/4" T40 25mmL цільна
Торцеві головки, які мають профіль «TORX» є основним різновидом інструментів для проведення монтажу та демонтажу кріпильних виробів. Вони не тільки вважаються альтернативою рожкового і накидного ключів, адже бувають випадки, коли без них обійтися неможливо. Представлені торцеві головки мають широкий спектр застосування при виконанні ремонтних робіт вузлів і з'єднань різного характеру. Найчастіше їх використовують на станціях техобслуговування при ремонті автомобілів американської збірки. Даними торцевими головками можна здійснювати роботи в місцях з обмеженим доступом.
Завдяки тому, що створюється повний контакт робочих поверхонь можна набагато більше збільшити передане зусилля на елемент кріплення. Розмір приєднувального квадрата даного пристосування становить 1/4. Торцева головка відноситься до стандартних інструментів і підходить для роботи з кріпильними елементами різної довжини. Торцеві головки виготовлені з інструментальної сталі високої якості з хром - ванадієвими добавками. За - цьому вони мають високі показники твердості і досить зручні в роботі. Завдяки антикорозійного покриття значно підвищується зносостійкість товару і даний інструмент може прослужити набагато довше.

Дані насадки можна застосовувати тільки при використанні елементів кріплення, що мають профіль «TORX». Найбільш часто представлений профіль використовується в болтах. При проведенні робіт з використанням даного профілю мінімізується ризик зісковзування ключа з головки болта. Також використовуючи дану насадку можна працювати з остаточно великими зусиллями, адже навантаження буде рівномірно розподіляться на всі грані.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Torx
Квадрат
1/4
Количество единиц в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели