Торцевая головка KING TONY 402340


Нет в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 402340 - головка с насадкой

Торцевая головка с насадкой Torx KING TONY 402340 является инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими соответствующий внутренний профиль. Данный инструмент будет востребован как среди автолюбителей, так и среди профессионалов.
Особенность инструмента состоит в том, что он объединяет в своей конструкции биту и торцевую головку, таким образом, получая преимущества обоих
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 402340 - головка з насадкою

Торцева головка з насадкою Torx KING TONY 402340 є інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, які мають відповідний внутрішній профіль. Даний інструмент буде затребуваний як серед автолюбителів, так і серед професіоналів.
Особливість інструменту полягає в тому, що він об'єднує в своїй конструкції біту і торцеву головку, таким чином, отримуючи переваги обох інструментів. На відміну від класичних біт, голівка не вимагає перехідників і адаптерів, вона безпосередньо з'єднується з тріскачкою або воротком.
Головка з насадкою дозволяє виконувати роботу з різьбовими з'єднаннями швидко і зручно, так як зміна насадки здійснюється за кілька секунд. На відміну від класичної викрутки, головка з насадкою є більш компактним і маневреним інструментом.
У виготовленні інструменту застосовується два типи стали: хром-ванадієва і сталь марки S2. Матеріалом для виготовлення вставки послужила сталь S2, яка має високий вміст вуглецю, за рахунок чого може експлуатуватися в складних умовах. Легуючі компоненти в складі сталі забезпечують їй підвищену твердість, стійкість до корозії, а також покращують механічні характеристики. Торцева головка виготовлена ​​із хром-ванадієвої сталі, яка має високу стійкість до навантажень, зносу і деформації.
Характеристики:
Тип насадки - Torx
Розмір насадки - T40
Довжина - 60 мм
Вага - 75 г

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Torx
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели