Головка с насадкой KING TONY торцевая 3/8", TORX PLUS, IPR55, L = 50 мм, 5-ти лучевой 302D55


Нет в наличии
123 грн.
Наличные:
123 грн
Безнал:
148 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Насадка (бита) торцевая 3/8", TORX PLUS, IPR55, L = 50 мм, 5-ти лучевой
Главным отличием торцевой головки Torx Plus является то, что на звездочке имеются лучи менее острые, нежели на обычной классической бите звездочке. Также эти лучи имеют меньшую длину. При работе с подобными насадками мастер должен прилагать максимальную точность. Насадка изготовлена из инструментальной стали повышенной твердости и не деформируется при максимальной
Читать полностью
Технічні параметри:

Насадка (біта) торцева 3/8", TORX PLUS, IPR55, L = 50 мм, 5-ти променевий
Головною відмінністю торцевої головки Torx Plus є те, що на зірочці є промені менш гострі, ніж на звичайній класичної біті зірочці. Також ці промені мають меншу довжину. При роботі з подібними насадками майстер повинен докладати максимальну точність. Насадка виготовлена з інструментальної сталі підвищеної твердості і не деформується при максимальному навантаженні. Показники зносостійкості досить високі, адже навантаження рівномірно розподіляється на всі промені насадки. Завдяки антикорозійного покриття пристосування прослужить досить довго.
Найбільш часто дані насадки знаходять застосування в машинобудуванні і на заводах з виробництва побутової техніки. Вони підходять для монтажу і демонтажу кріпильних елементів, які мають відповідний профілем головки. Зірочка має шестигранну форму. Завдяки конструктивній особливості насадки даного профілю поліпшується зчіплюваність з поверхнею елемента кріплення. Відповідно дуже низькою є ймовірність зіскакування насадки з кріплення під час виконання робіт завдяки рівномірному розподілу зусиль на всі шість граней.

Тип
Головка с насадкой
Присоединительный квадрат
3/8
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели