Гайковерт KING TONY електрический 1/2"DR 18V (850NM) 44704MPA


Нет в наличии
11041 грн.
Наличные:
11041 грн
Безнал:
13250 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Гайковерт електрический 1/2"DR 18V (850NM)
Представленный механизированный инструмент применяется для демонтажа элементов крепления. Довольно часто данный инструмент находит применение на станциях техобслуживания при выполнении работ по ремонту автомобилей. Данное приспособление значительно может повысить трудовую производительность в несколько раз. Также гайковерт хорошо справляется с откручиванием крепежей, которые имеют забитую или
Читать полностью
Технічні параметри:

Гайковерт електричний 1/2"DR 18V (850NM)
Представлений механізований інструмент застосовується для демонтажу елементів кріплення. Досить часто цей інструмент застосовується на станціях техобслуговування при виконанні робіт по ремонту автомобілів. Дане пристосування значно може підвищити трудову продуктивність в кілька разів. Також гайковерт добре справляється з відкручуванням кріплень, які мають забиту або прокоррозірованную різьблення.
Даний інструмент складається з таких основних робочих елементів, як електродвигун, маховик і самого ударного механізму. Гайковерт має досить великі габарити і має досить великою вагою, але, незважаючи на це, електроінструмент себе добре зарекомендував у роботі.
Електричний гайковерт має можливість виробляти до двох тисяч обертів на хвилину. Акумулятор Li-Ion має ємність 4,0 А * год. У комплект також входить зарядний пристрій, ручка і кейс.
Даний електроінструмент здатний значно полегшити виконання робіт майстрам. Представлена модель має велику популярність у споживача, так як при наявності необхідних параметрів має доступну ціну. Інструмент досить зручний і надійний в роботі завдяки тому, що виконаний якісно.

Тип
Гайковерт
Потребляемая мощность
18 (Вт)
Скорость вращения
2000 (об/мин)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели