Дрель KING TONY аккумуляторний 44634MPA


Нет в наличии
9261 грн.
Наличные:
9261 грн
Безнал:
11114 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Дрель-винтоверт аккумуляторний
Представленный электроинструмент имеет главное предназначение, которое заключается в монтаже и демонтаже элементов крепления и сверления небольших отверстий. Благодаря наличию быстрозажимного патрона можно осуществлять быструю и простую замену насадок. При использовании дрели мастер имеет возможность максимально точно настраиваться на конкретный режим работы благодаря количеству положений крутящего момента.
Читать полностью
Технічні параметри:

Дрель-винтоверт аккумуляторний
Представлений електроінструмент має головне призначення, котре полягає в монтажі і демонтажі елементів кріплення і свердління невеликих отворів. Завдяки наявності швидкозатискного патрона можна здійснювати швидку і просту заміну насадок. При використанні дрилі майстер має можливість максимально точно налаштовуватися на конкретний режим роботи завдяки кількості положень крутного моменту.
Ручка - держатель є досить зручною і надійно лежить в руці. Імовірність прослизання є мінімальною, що дуже важливо для техніки безпеки. Електроінструмент знаходиться в кейсі.
При використанні даного електроінструменту значно підвищується продуктивність праці до п'яти разів. Дриль досить добре зарекомендувала себе в роботі і користується величезною популярністю у споживачів. Головною перевагою даної моделі є те, що при наявності всіх необхідних параметрів інструмент відрізняється ще й доступністю за ціною. Дриль виконана якісно і є зручною і надійною в роботі. Придбання даного інструменту значно полегшить майстрам виконання ремонтних робіт.

Потребляемая мощность
18 (Вт)
Скорость вращения
2000 (об/мин)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Дрель»
Показать все модели