Шестигранный ключ KING ROY 30681


Нет в наличии
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
83 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30681 - набор шестигранников

Набор шестигранных ключей KING ROY 30681 включает в себя 10 инструментов Г-образной формы. В набор входят шестигранники с размерами 1.5 - 10 мм. Шестигранные ключи – это достаточно распространенный инструмент, который активно используется как в бытовых условиях, так и в мастерских или на СТО. Этот инструмент необходим во время настойки и ремонта различных устройств, начиная с велосипедов и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30681 - набір шестигранників

Набір шестигранних ключів KING ROY 30681 включає в себе 10 інструментів Г-подібної форми. У набір входять шестигранники з розмірами 1.5 - 10 мм. Шестигранні ключі - це досить поширений інструмент, який активно використовується як в побутових умовах, так і в майстернях або на СТО. Цей інструмент необхідний під час настоянки і ремонту різних пристроїв, починаючи з велосипедів і закінчуючи музичними інструментами. Скрізь, де потрібно відкрутити або закрутити кріпильний елемент з шестигранним внутрішнім шліцом цей інструмент буде затребуваний.
Особливість даного набору полягає в тому, що він зібраний в зв'язку за допомогою металевого кільця. Така форма набору дозволяє зручно зберігати інструмент і не розгубити окремі ключі, знімати необхідний ключ, по можливості додавати в зв'язку інші інструменти, а також вішати зв'язку на цвях в майстерні або гаражі.
Г-подібна форма виконання ключів дозволяє зручно працювати в важкодоступних місцях і діставати кріплення, які прикриті або не помітні.
Ключ виготовлений з міцної інструментальної сталі, яка має високу стійкість до зношування, пошкоджень і деформації. Чорне фосфатне покриття гарантує захист інструменту від корозії, органічних масел, мастильних, гарячих матеріалів, бензолу, а також всіх газів, крім сірководню.
Завдяки великій площі контакту з шліцом кріплення, шестигранна форма робочого шліца забезпечує ефективну роботу та мінімізує ймовірність пошкодження граней.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
10
Вид
Г-образный
Наконечник
стандартный
Размер
10, 8, 6, 5.5, 5, 4, 3, 2.5, 2, 1.5 (мм)
Упаковка
на метал.кольце

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели