Кран KING TONY Кран гидравлический поворотный 360 складной 9TY1342-02A-B


Нет в наличии
11038 грн.
Наличные:
11038 грн
Безнал:
13246 грн
Приватбанк:
11039 грн.
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кран гидравлический поворотный 360 складной
Для моториста, который работает на станции техобслуживания одним из главных приспособлений является гидравлический кран. Представленный аппарат произведен из высококачественного материала и имеет высокую прочность. Благодаря этому он является сильным. Так как дизайн выполнен довольно тщательно, вы можете быть уверенны в безопасности. Инструмент, из – за высокой прочности и точности в выполнении,
Читать полностью
Технічні параметри:

Кран гидравличний поворотний 360 складний
Для моториста, який працює на станції техобслуговування одним з головних пристосувань є гідравлічний кран. Представлений апарат зроблений з високоякісного матеріалу і має високу міцність. Завдяки цьому він є сильним. Так як дизайн виконаний досить ретельно, ви можете бути впевнені в безпеці. Інструмент, з - за високої міцності і точності у виконанні, прослужить досить довгий час. Кран досить просто переміщати при виконанні робіт, так як в ньому вмонтовані колеса. Цей пристрій є можливість без праці складати. У складеному вигляді він не займає багато місця.
Агрегат може працювати з вантажем, який досягає ваги до двох тонн. Підйом може здійснюватися на висоту двох тисяч трьохсот вісімдесяти міліметрів. Сам же кран має висоту тисяча чотири сотні п'ятдесят міліметрів. Пристосування має досить велику вагу, який становить вісімдесят кілограм. Стріла досягає довжини 1550мм. Завдяки гідравлічному крану майстер має можливість надійно утримувати мотор. Так як агрегат оснащений коліщатками, то є також можливість здійснювати переміщення мотора на інше місцезнаходження.
Даний інструмент є відмінним пристосуванням, яке застосовується при ремонті автомобілів, гідропідсилювачів і інших агрегатів, які володіють великою вагою.

Тип
Кран

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Кран»
Показать все модели